Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
У Надвірні Брати Капранови презентували книгу «Майдан. Таємні файли»

27 жовтня у Надвірнянській міській бібліотеці для юнацтва відбулася справжня літературна подія для району - Брати Капранови презентували книгу «Майдан. Таємні файли».

Дмитро та Віталій Капранови – українські письменники, публіцисти, засновники видавництва «Зелений пес». Автори книг «Кобзар 2000», «Приворотне зілля», «Закон Братів Капранових», «Зоряний вуйко», «Щоденник моєї секретарки», «Забудь-річка» та ін. Сьогодні, всі хто завітав на зустріч з письменниками мали можливість ознайомитися загалом із творчістю Капранових, які коротко презентували свої літературні творіння.

Однак, найбільш говорили про останню роботу Капранових, заради якої і зібралися, книгу-розслідування «Майдан. Таємні файли».

Загалом, книга містить 19 файлів і два не файли – Хто і як готував Майдан», Майдан «без політиків», Операція «Йолка», Плацдарм майбутньої революції, Автомайдан – зброя буржуазії, Хто керував Майданом, Кому завадив Форум Євромайданів тощо. Книга розповідає про те, що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто платив за Революцію? Як ділили владу переможці? Хто і чому здав Крим та Донецьк? Яким дивом встояли Одеса і Харків? Настав час дізнатися правду про Майдан. У Революції брали участь мільйони, але що насправді сталося тоді, й досі залишається таємницею.

Пошук людей, які були у ключові моменти в центрі тодішніх подій Майдану зупинився виключно на тих, які можуть розповісти правду, і серед них не має теперішніх посадовців. «Ми вирішили обирати свідків, які не люблять одне одного. Наприклад, ми взяли Олега Тягнибока і Олега Рибачука... Таким чином підстраховувалися від однакового погляду на події. Крім того, поставили перед собою завдання – починати розмову зі свідком з неприємних питань, скажімо, до Олега Тягнибока: « - А що ж ви, пане Олеже, не подали руки Януковичу при зустрічі? – Хіба націоналіст може потиснути йому руку?». Всі свідчення, які нам розказували свідки, ми перевіряли за інформаційними повідомленнями того часу у ЗМІ. Значному інформаційному ресурсу завдячуємо сайту «Українська правда» - зазначили під час презентації Капранови.

Дмитро та Віталій Капранови також їздили по Майданах України і для себе виділили кілька ключових міст, в яких Майдани були вирішальними для долі революції – це Харків, Донецьк, Одеса, Крим, Херсон. «Ніхто не чув про херсонський майдан, але у цьому місті ні на хвилину не були спущені українські стяги над державними будівлями.»

Автори визнають, що дуже багато відповідей не знайшли, і розуміють, що участь кожного з нас в Майдані має своє значення.

«В кінці книги є кілька порожніх сторінок під назвою «Мій Майдан. Запишіть, яким був ваш Майдан і передайте своїм онукам» - побажали письменники на завершення.

Написавши книжку-розслідування «Майдан. Таємні файли», брати Капранови залишили тим самим живі свідчення учасників Революції Гідності майбутнім нащадкам.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua