Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Відбулась нарада щодо відсутності теплопостачання в навчальних закладах міста Надвірна.

Днями голова районної ради Іван Гурмак провів нараду щодо відсутності теплопостачання в навчальних закладах міста Надвірна.


Учасники наради, а це міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, депутати районної ради: Сергій Штогрин, Андрій Крицький, Дмитро Гуменяк, начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, депутати міської ради Олег Туєшин і Тарас Угринчук, голова громадської ради Віталій Трачук та в.о. начальника Надвірнянської міськрай філії ДУ Івано-Франківської області лабораторного центру МОЗУ Галина Катаман, жваво обговорили дану проблему.

«На сьогодні маємо вкрай неприпустиму ситуацію з відсутністю теплопостачання в бюджетні установи міста, де навчаються діти і тепло є найпершою необхідністю. Перш за все слід враховувати інтереси дітей і в жодному разі не ризикувати їхнім здоров’ям. Минулого року, опинившись в схожій ситуації, вже варто було вишукати шляхи альтернативного опалення цих навчальних закладів бо, як бачимо, повну недовіру підприємець своїми діями заслужив однозначно.» - зазначив очільник району.

В підсумку Іван Гурмак дав доручення районній державні адміністрації підготувати пропозиції щодо теплопостачання Надвірнянської ЗОШ№1, Надвірнянської ЗОШ№2 та Надвірнянського центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді у 2018-2019 роках.

Варто зазначити, що 2010 р. Надвірнянська міська рада уклала договір оренди цілісного майнового комплексу опалювальної котельні, що у центрі міста, з ТзОВ «Струмок» в особі його директора Василя Янцюка. Поряд з котельнею на той час уже працювали пральня та хімчистка, що належать цьому підприємству. «Струмок» взяв на себе зобов’язання опалювати бюджетні установи, паралельно цілорічно маючи змогу виробляти теплоносій для власного бізнесу до 30 квітня 2018 року.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua