Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Народний аматорський вокальний ансамбль "Черлені пацьорки" відзначив своє 20-ліття

12 листопада 2017 року з нагоди 20-ої річниці створення народного аматорського вокального ансамблю "Черлені пацьорки" в народному домі селища Делятин відбувся святковий концерт.


Привітати з ювілеєм учасників колективу завітало чимало поважних гостей, серед яких керівництво області та району. У глядацькій залі зібралися шанувальники народного вокального співу, які слідкують за творчістю цього самобутнього колективу. Були присутні колишні учасники вокального ансамблю, колеги і друзі, з якими так чи інакше пов’язаний творчий шлях наших ювілярів. Урочистості розпочалися із благословення отця Василя. Після чого присутні вшанували світлу пам'ять воїнів московсько-української війни хвилиною мовчання.

Вітаючи артистів зі святом, голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що українська народна пісня та народна музика споконвіків є тією універсальною мовою, яку розуміє кожен, це такий різновид національного єднання.

«Сьогодні 20 років музичної діяльності відзначає народний вокальний ансамбль «Черлені пацьорки», який своєю талановитою творчістю та унікальною музичною спадщиною зробив Делятин направду культурною столицею Надвірнянщини. Щораз приємно бути слухачем на Ваших концертах і щиро бажаю, щоб ювілеї стали традицією і ваші діти, внуки і правнуки продовжували життя «черленої пісні» століттями.» - наголосив Іван Гурмак.

З нагоди творчого ювілею учасників народного вокального ансамблю «Черлені пацьорки» було нагороджено грамотами та подяками голови районної ради, також головної відзнаки району «За Заслуги перед Надвірнянщиною» удостоївся керівник ансамблю і за сумісництвом депутат районної ради Володимир Черленюк.

Теплі слова вітання висловив голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, який відзначив:

«Немов повітрям, ми впиваємося народним мистецтвом, яке уособлюють "Черлені пацьорки" адже, цей ансамбль явище не містечкового характеру і навіть не районного чи обласного. "Черлені пацьорки" – це мистецьке явище України, поціноване в сусідніх країнах", - наголосив голова облради.

Олександр Сич вручив керівнику «Черлених пацьорок» Володимиру Черленюку медаль "За заслуги перед Прикарпаттям" та нагородив учасників колективу спільними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, цінним подарунком, подяками та грамотами голови обласної ради.

Слова вітання, вдячності та пошани до творчості ювілярів висловили депутати обласної ради Михайло Іваночко та Манолій Піцуряк, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, селищний голова Петро Якимець та багато інших поважних гостей.

Музичні вітання дарували народний чоловічий хор духовної музики «Златоуст», соліст Надвірнянського РБК Віктор Чудновський, головний сміхованець Прикарпаття і всієї України, заслужений артист України Володимир Пушкар та соліст камерного оркестру «Гармонія Нобіле» Івано-Франківської обласної філармонії Олександр Семчук.

Наприкінці свята до присутніх звернувся керівник ансамблю Володимир Черленюк, який подякував усім, хто протягом цих 20 років був поряд із колективом, писав його історію, долучався до його творчості та повсякчас підтримував й підтримує зараз.

Завершився захід традиційною урочистою піснею «Многая літа», яку співав увесь зал разом із народним вокальним ансамблем «Черлені пацьорки».

Вокальний ансамбль "Черлені пацьорки" створений у 1997 році з ініціативи незмінного керівника Володимира Черленюка, об’єднавши біля себе людей різних професій: педагогів, медпрацівників, творчу інтелігенцію. Родинне тепло колективу відчувається з першої ноти адже, декотрі учасники ансамблю пов’язані не тільки любов’ю до української пісні, а й сімейними узами. Своїм професіоналізмом і майстерністю виконання ансамбль «Черлені пацьорки» зробив значний і неповторний внесок у розвиток національної пісенної культури, зокрема народної пісні. Колективу притаманна індивідуальна та неповторна манера музичного співу, яка завжди зацікавлює та зачаровує слухачів. На даний час в народному вокальному ансамблі «Черлені пацьорки» налічується 15 учасників віком від 20 до 60 років. За 20-літню діяльність в рядах колективу побували 40 співаків. У репертуарі колективу багато колоритних народних пісень, які ансамабль презентував у творчих подорожах по Україні та за її межами. «Черлені пацьорки» взяли участь у 300 концертах та 20 міжнародних фестивалях, де здобували лише призові місця.

 

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua