Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районні обранці прийняли чергове звернення щодо незабезпеченості заробітною платою працівників бюджетних установ району

В оновленому складі депутати районної ради детально та скурпольозно підійшли до розгляду  звернення районної ради щодо незабезпеченості заробітною платою працівників бюджетних установ району.


Проект рішення зачитав депутат районної ради, начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов, який зазначив що на утриманні районного бюджету перебувають всі бюджетні установи: заклади освіти, в тому числі дошкільні та позашкільні установи, заклади культури, медицини, однак виплата заробітної плати працівникам  проводиться за рахунок державного бюджету.

Заслухавши доповідача, голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що в роботі всіх гілок влади в пріоритеті завжди має бути вчасна виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ.

«Щораз районна рада намагається не допускати заборгованості по оплаті праці адже, в кожного з нас є родичі і друзі, які працюють в закладах освіти, медицини чи культури. Прикро, що вище керівництво держави ігнорує, взяту на себе відповідальність і намагається перекласти її на органи місцевого самоврядування.» - зазначив очільник району.

Заступник голови районної ради Ігор Писклинець, звернув увагу на  приналежність колеги до провладної партії і наголосив, що «золотий уряд» України, як виконавча влада вже вкотре під кінець року заводить керівників бюджетних установ в глухий кут, не даючи змоги виплатити заробітну плату.

«З екранів телевізора щораз можна почути як прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевняє, що всі питання по заборгованості заробітної плати працівникам бюджетних установ  будуть виплачені. Тому звертаюсь до керівництва районної державної адміністрації будь-ласка виконуйте свої зобов’язання, якщо до кінця року цього не буде, районна рада і депутатський корпус в тому числі не буде героїчно вирішувати ваше недопрацювання, як було раніше. Відповідайте за свої слова і працюйте!» - наголосив Ігор Писклинець.

Після тривалої дискусії, районні обранці підтримали дане рішення. Крім того, в адресатах звернення, де зазначено тільки керівників області, депутати запропонували вказати народних депутатів Верховної ради України, які представляють інтереси Прикарпаття.

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua