Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
«Від сесії до сесії». Депутати вкотре заслухали інформацію райдержадміністрації про стан поводження з ТПВ в районі.

На черговій ХVІ сесії Надвірнянської ради сьомого скликання, яка відбулася днями, районні обранці вкотре заслухали начальника відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тараса Угринчука щодо стану поводження з твердими побутовими відходами в районі.


До обговорення даного питання активно долучилися чи не всі присутні депутати районної ради адже, ситуація поводження з ТПВ в районі є однією з найбільших проблем, що потребує нагального вирішення.

Згідно інформації, яку надав начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тарас Угринчук, чіткого плану дій з боку райдержадміністрації і досі не має. Альтернативні шляхи вирішення поводження із сміттям не мають логічного завершення. Депутати відзначили, що подана інформація є аналогом інформації про стан поводження з ТПВ в районі 2-х річної давності.

Голова районного ради Іван Гурмак наголосив, що депутатський корпус від сесії до сесії вкотре слухає інформацію РДА по даному питанні і за цей час конкретних пропозиції таки не надходило. Сам очільник району, ще на Дні депутата, зазначив, що не слід зациклюватися на будівництві сміттєсортувальної лінії, а хоча б в межах районного бюджету частково все ж шукати вихід з даної ситуації.

Крім того, Тарас Угринчук презентував депутатам схематичну карту з новим баченням того, де можна розмістити полігон ТПВ оскільки, ситуація із будівництвом полігону в урочищі «Чобіток» й надалі залишається невизначеною. Отож, потенційна ділянка площею в 10 га для будівництва нового полігону розміщена поблизу Надвірнянського нафтопереробного заводу. Там раніше здійснювалося захоронення технологічних відходів. Вона відповідає вимогам законодавства однак, наразі перебуває у приватній власності і повинна пройти процедуру відчуження.

Районні обранці цікавилися освоєнням коштів з районного бюджету на придбання сміттєвих контейнерів. Проте, Тарас Угринчук не зміг прокоментувати, яку кількість закуплено, і в яких населених пунктах розміщено контейнери для сміття.

В підсумку, депутати районної ради пригрозили визнати роботу райдержадміністрації по даному питанні – незадовільною, у разі якщо райдержадміністрація не спроможеться озвучити депутатам районної ради конкретні шляхи подолання проблеми поводження з твердими побутовими відходами в районі.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua