Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Депутати Надвірнянської районної ради звернулися до керівництва держави з вимогою заборонити на території України діяльність УПЦ МП

Історичне не тільки для Надвірнянщини, а й всього українського народу звернення районної ради одноголосно підтримали депутати на ХVІ сесії районної ради сьомого скликання. А саме звернення районної ради Президенту України П. О. Порошенку, Голові Верховної Ради України А. В. Парубію, Голові Служби Безпеки України В. С. Грицаку щодо заборони на території України діяльності Української Православної Церкви підпорядкованої московському патріарху Кирилу, як такої, що несе загрозу національній безпеці України.

Особисто дане звернення зачитав голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, який зазначив, що необхідно називати речі своїми іменами і діяльність вказаної організації носить відвертий антидержавницький та антиукраїнський характер, тим паче є прямі докази щодо причетності священнослужителів даної конфесії до банд формувань так званих ЛНР і ДНР на Сході України.

«Українська нація споконвіку визначила для себе пріоритети, з яких «Бог і Україна понад усе!». Нам необхідно позбутися цього останнього «путінського» механізму впливу на свідомість наших громадян.» - наголосив очільник Надвірнянщини.

Районні обранці підтримали звернення Верховинської районної ради щодо недопущення реалізації Стратегії реформування лісової галузі, яке озвучив заступник голови районної ради Ігор Писклинець.

Окремим рішенням депутати надали згоду на продовження термінів дії договорів оренди приміщень і договорів користування приміщеннями, про що доповідав голова Фонду комунального майна району Іван Коцько.

Також, депутати схвалили звернення районної ради до Президента України П. Порошенка, Голови Верховної Ради України, А. Парубія щодо необхідності прийняття Закону України "Про антикорупційні суди" та приведення повноважень Президента України у відповідність до Конституції України, визначення порядку їх дострокового припинення. Текст звернення Іван Гурмак зачитав присутнім, оскільки дане звернення було запропоноване на розгляд під час сесійного засідання.

В результаті своєї роботи депутати районної ради ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Іван Гурмак подякував депутатам за конструктивну роботу та апарату районної ради за підготовку матеріалів.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua