Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Круглий стіл «Хто якщо не я? Святкуй волонтерством!»

5 грудня у залі засідань Надвірнянської районної ради з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера відбувся «круглий» стіл під назвою «Хто якщо не я? Святкуй волонтерством!»

Участь у заході взяли заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, депутат Івано-Франківської обласної ради волонтер Василь Сенатович, керівник апарату Надвірнянської РДА Микола Кравчук, голова БФ «Карітас-Надвірна» о. Андрій Будзак , військовий капелан з м. Коломиї, голова БО «Діти Милосердя» Василь Довганюк, голова ГО «Надвірнянське об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин, почесний  громадянин міста, волонтерка Євдокія Веприк, волонтер Корпусу Миру США Леслі Нолан, студенти Надвірнянського коледжу  НТУ, представники благодійних  та громадських організацій, підприємств та установ і небайдужі мешканці Надвірнянщини.

Начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської РДА Христина Богославець розпочала захід із слів, що кожен з нас в певній мірі є волонтером, особливо в теперішній час, коли українці відстоюють територіальну цілісність рідної держави. Адже, події останніх чотирьох років дали поштовх розвитку потужного волонтерського руху, який охопив майже усю Україну, в тому числі і Надвірнянщину.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих волонтерів. Організатори «круглого» столу продемонстрували короткий ролик про волонтерство в Україні. Також учасники заходу мали змогу переглянути світлини із волонтерських заходів, які відбулися на Надвірнянщині.

Про особливості волонтерської діяльності в США розповіла волонтер Корпусу Миру США Леслі Нолан, яка нещодавно завітала до Надвірни в рамках Угоди між Корпусом Миру США в Україні та Українською організацією, з метою надання допомоги громаді міста та району у написанні та реалізації різного роду грантових проектів та програм, пошуку партнерів, налагодження співпраці з різними організаціями, залученні інвестицій тощо.

Учасники «круглого» столу активно долучилися до заходу і охоче ділилися власним волонтерським досвідом. Зокрема депутат Івано-Франківської обласної ради волонтер Василь Сенатович, який здійснив близько тридцяти поїздок з гуманітарним вантажем на східний фронт розповів, що за щораз зібрати і доправити необхідний вантаж стає дедалі важче. Однак заради вояків, які на передовій московсько-української війни, волонтери працюватимуть до цілковитої перемоги над окупантом.

«В одній із поїздок, український захисник сказав мені, що якщо волонтери перестануть до них їздити то спочатку помре їхня душа, а тоді й тіло. Тому вірю, що бажаючих допомогти все ж більше ніж байдужих, і нам треба гуртуватися заради спільної мети, заради перемоги» - наголосив Василь Сенатович.

Волонтерка Євдокія Веприк закликала присутніх максимально розвивати волонтерство в районі, особливо залучати молодь.

Військовий капелан з м. Коломиї, голова БО «Діти Милосердя» Василь Довганюк побажав присутнім бути волонтерами-ангелами, які завжди піклуються про інших. Про свою волонтерську діяльність розповіли студенти Надвірнянського коледжу  НТУ, які зазначили, що насамперед прислухаються до порад досвідченіших волонтерів і планують розвивати та не покидати в майбутньому цю потрібну для суспільства справу.

Від імені бійців московсько-української війни за мужність та клопітку роботу подякував волонтерам і всім небайдужими жителям Надвірнянщини, які щораз долучаються до збору гуманітарного вантажу, голова ГО «Надвірнянське об’єднання воїнів АТО» ветеран АТО Олег Туєшин.

Загалом в душевній атмосфері волонтери ще довго спілкувалися між собою та ділилися проблемами своєї роботи. Сільський голова Білоославської сільської ради наголосив, що людям необхідно пам’ятати, що волонтери працюють безкорисно і з розумінням йти їм назустріч. Варто зазначити, що за час бойових дій на сході Української держави громада села Білі Ослави не лишається осторонь військового забезпечення земляків і всіляко допомагає бійцям навіть у придбанні дороговартісних, але вкрай необхідних тепловізорів.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua