Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Фестиваль «Файне Різдво» стартує у Надвірні

Цьогоріч жителів та гостей Надвірнянщини в новорічно-різдвяний цикл свят розважатиме та дивуватиме Різдвяною феєрією з 22 грудня 2017 року до 19 січня 2018 року фестиваль «Файне Різдво у Надвірні».

Про особливості підготовки району до проведення Різдвяних заходів говорили на робочій нараді керівники району та міста. Зокрема участь в засіданні взяли голова районної ради Іван Гурмак, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, керівники структурних підрозділів РДА, представники позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Присутні частково погодили концертно-розважальну програму фестивалю, облаштування Різдвяного ярмарку, проведення майстер-класів, святкове оформлення, ілюмінації та декорації Вічевого Майдану Надвірнянщини, який майже на місяць перетвориться в справжнє культурно-мистецьке місце. До участі у Різдвяному святковому дійстві зголосилися аматорські та професійні хорові колективи, ансамблі, фольклорні гурти, вертепи не лише з Надвірнянщини, а й Прикарпаття. Також заплановано виступи сучасних українських виконавців. Особливістю «Файного Різдва у Надвірні» є відродження українських новорічно-різдвяних традицій, звичаїв, автентичний дух яких зігріватиме в найлютіші морози.

Засновниками та співорганізаторами фестивалю стали Надвірнянська районна та міська ради, Надвірнянська райдержадміністрація. Як зазначив голова районної ради Іван Гурмак даний фестиваль повинен стати візитною карткою не тільки нашого району, а й Прикарпаття.

«Гості та мешканці Надвірнянщини повинні відчути святкову атмосферу, приходити колядувати і прославляти на всю Україну народження Господа. Фестиваль «Файне Різдво у Надвірні» необхідно провести на належному рівні, щоб дана подія була очікуваною для всіх нас вже наступного року.» - наголосив очільник району.

З програмою фестивалю «Файне Різдво у Надвірні» можна буде ознайомитися вже незабаром. Відкриття дійства та новорічної ялинки відбудеться 22 грудня о 16.30.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1210)

25.3%   (306)
74.7%   (904)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua