Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Звернення голови районної ради з нагоди Дня ліквідаторів на Чорнобильській АЕС

Шановні учасники-ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Цьогоріч минула тридцять перша весна, яка в черговий раз 26 квітня повертає нас серцем і пам’яттю до трагічних подій 1986 року – вибуху на Чорнобильській АЕС.

14 грудня в Україні традиційно вшановують День ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли подолати страшну трагедію ХХ століття. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день ліквідатори Чорнобильської трагедії називають своїм професійним святом, хоча жоден з них не здобував такої професії. Всьому прийшлося навчатися на місці, одночасно жертвуючи здоров’ям і найдорожчим - своїм життям, заради порятунку інших.

Чорнобильська катастрофа могла б обернутись значно більшою бідою, якби на шляху невидимого ворога не стали люди – мужні, рішучі, здатні на самопожертву. Весь світ схиляє голову перед самовідданістю ліквідаторів, що рятували планету від радіоактивного пекла. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які не тільки в час атомного вибуху, а роками, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше повернути спокій на рідну землю.

Вшановуючи кожного, хто ризикував життям в зоні лиха, висловлюю вдячність за вашу мужність, стійкість, відданість громадянському обов’язку. Щиро вірю, що нашим дітям ніколи не доведеться пережити тих страждань, які принесла на Українську землю Чорнобильська катастрофа. Багато з ліквідаторів, на жаль, передчасно пішли з життя, однак пам’ять про них вічно житиме в наших серцях.

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу щиросердечно дякую героям-ліквідаторам за їхній подвиг, за мужність і героїзм у приборкуванні здавалось би мирного атома. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка та Божа опіка. Міцного здоров’я, достатку, злагоди в родинах та мирного українського неба!

Низький Вам уклін!

З повагою,

голова районної ради                  Іван Гурмак

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1210)

25.3%   (306)
74.7%   (904)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua