Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Надвірнянщини урочисто відкрили ІІ Міжнародний турнір з боксу «Кубок Карпат».

12 грудня 2017 року у  спорткомплексі «Нафтохімік» відбулось урочисте відкриття ІІ Міжнародного турніру з боксу «Кубок Карпат» серед жінок.


Привітати учасників змагань завітали заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, голова Богородчанської селищної ради Ростислав Заремба, головний суддя змагань, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Петро Яцик, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін,старший тренер збірної України з боксу серед жінок, молоді та юніорок Сергій Данилів,  депутат Надвірнянської міської ради, директор спорткомплексу «Нафтохімік» Тарас Вінтоняк, а також дружина заслуженого тренера України В.Т.Дем’янова Надія Дем’янова.

З хлібом і сіллю зустрічали учасників змагань та гостей Надвірнянщини. Керівники району та міста побажали вдалих поєдинків та яскравих перемог. Старші тренери збірних команд країн-учасниць висловили щирі слова вдячності організаторам змагань.

Турнір розпочався з урочистого виконання Державного Гімну України. Честь підняти Державний Прапор України випала  бронзовій призерці Чемпіонату Європи 2016 року, майстру спорту України Марії Пасічній.

На змагання завітали понад 300 учасниць з усіх регіонів України та ще понад 50 – із Казахстану, Індії та Азербайджану. Серед них – переможниці і призерки Чемпіонатів світу, Європи й Азії. Честь Надвірнянщини захищатиме бронзова призерка Чемпіонату Європи 2016 року, майстер спорту України Марія Пасічна.

Такий турнір проходитиме на теренах Надвірнянщини вдруге. Даний турнір присвячений пам’яті заслуженого тренера України Валерія Дем’янова, який був одним із засновників жіночого боксу в Україні, знаним фахівцем і в державі, і за кордоном. Виховав чемпіонів світу, учасників Олімпійських ігор і задовго до того, як жіночий бокс став олімпійським видом спорту, почав тренувати дівчат. Його вихованки теж дійшли до світових вершин.

Змагання проходитимуть протягом тижня з 12 по17 грудня. 13, 14 та 15 грудня боксерські поєдинки відбуватимуться із 12-ї до 14-ї год. та з 15-ї до 21-ї год.

Фінали – 16 і 17 грудня починатимуться о 12-й год.

Організатори міжнародного турніру «Кубок  Карпат» – Міністерство молоді та спорту України, Федерація боксу України, Федерація боксу Івано-Франківської області, Надвірнянька районна і міська ради та райдержадміністрація, СДЮСШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» і КСМК «Едельвейс».

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1210)

25.3%   (306)
74.7%   (904)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua