Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
За кошти районного та обласного бюджетів для дітей сім’ї Яремчук, які позбавлені батьківського піклування придбали житло

19 грудня 2017 року голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак спільно з головою районної державної адміністрації Олександр Кеніз та начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Марією Сметанюк вручили дітям сім’ї Яремчуків, позбавленим батьківського піклування документи (договір купівлі-продажу, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності) та ключі від житлового будинку.


Сім’я Яремчуків, а це семеро дітей, з яких неповнолітні Назар 15 років, Юрій 13 років та Марійка 12 років, а також повнолітні Ольга 18 років, Дмитро 20 років, Іванна 21 рік, Роман 23 роки опинилися в тяжкій життєвій ситуації. Мати дітей у 2006 року померла. Батько позбавлений батьківських прав. Назар навчається в Івано-Франківському Вищому художньому професійному училищі № 3 (знаходиться на повному держаному забезпеченні), а Юрій і Марія виховуються у дитячому будинку сімейного типу (м. Косів). рідні повнолітні брати та сестри проживають в с. Зелена.

Вручаючи дітям ключі від оселі, голова районної ради Іван Гурмак побажав їм дружно в мирі та злагоді господарювати.

«Приємно, саме сьогодні в День Святого Миколая робити такі добрі справи. Хай у Вашій хаті, молоді господарі, витає дух сімейного свята Різдва. Живіть із Господом та Україною в серці, пам’ятайте, що ви потрібні перш за все одне одному. У свою чергу районна рада готова й надалі надавати Вам всіляку підтримку й допомогу. Дякую всім хто долучився до реалізації цієї справи». – наголосив очільник Надвірнянщини.

Цьогоріч для дітей було по справжньому Свято Миколая, як зазначив 13 літній Юрій Яремчук його переповнюють позитивні емоції від думки, що тепер їх сім’я може дружньо проживати у власній оселі.

Для проживання разом рідні брати та сестри не мали власного помешкання. Дану проблему сім’ї Яремчуків вирішили депутати Надвірнянської районної та Івано-Франківської обласної ради і відповідно до районної «Програми підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2016-2020 роки» було виділено кошти з районного та обласного бюджетів на придбання житла.

Житло з господарськими будівлями, спорудами та земельною ділянкою 10 сотих придбано у с. Красна Надвірнянського району та освячено священнослужителем.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua