Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Надвірнянська районна рада прийняла районний бюджет на 2018 рік

Днями під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулося засідання чергової XVII сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Участь у роботі пленарного засідання взяли 28 районних обранців.


Голова районної ради ознайомив присутніх з матеріалами порядку денного сесії. Крім того постійними депутатськими комісіями та президією районної ради, яка відбулась напередодні чергової сесії, було запропоновано додатково включити питання до порядку денного. Серед 6 основних питань - прийняття районного бюджету на 2018 рік.

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 05.01.2017 № 282 10/2017 "Про районний бюджет на 2017 рік"

2. Про районний бюджет на 2018 рік

3. Про створення комунальної установи "Надвірнянський районний інклюзивно-ресурсний центр Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області".

4. Про передачу в комунальну власність об'єднаних територіальних громад майна відповідних бюджетних установ.

5. Про надання згоди на продовження термінів дії договорів користування приміщеннями.

6. Про передбачення у 2018 році коштів районного бюджету на співфінансування інвестиційних проектів

Серед присутніх заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищні та сільські голови, голови ОТГ, керівники підприємств та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та представники засобів масової інформації.

На початку засідання Надвірнянські пластуни передали голові району Вифлеємський Вогонь Миру, як знак миру та благополуччя для усіх українців. Дзвінкою колядою пластуни сповістили про прийдешні Різдвяні свята.

Відповідно до регламенту на початку сесії, було відведено час для оголошення депутатських заяв, запитів і звернень щодо актуальних питань соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Надвірнянського району.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Михайло Обідняк доповідав про внесення змін до рішення районної ради від 05.01.2017 № 282 10/2017 "Про районний бюджет на 2017 рік" та ознайомив присутніх з проектом районного бюджету на 2018-й рік, назвавши конкретні цифри, суми трансфертів, базової дотації для району, доходів та видатків.

Попередньо обговоривши на дні депутата дані питання, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік. Однак, після тривалої дискусії 26 районних обранців все ж проголосували за прийняття районного бюджету на 2018 рік.

Як зазначив, Іван Гурмак проект районного бюджету на 2018 рік – це всього лиш скелет, який формуватиметься протягом всього бюджетного року депутатами районної ради відповідно до фінансових надходжень та видатків.

Каменем спотикання вкотре стало обговорення питання про незабезпеченість в районі заробітною платою працівників бюджетних установ. Очільник Надвірнянщини наголосив, що кошти, які надійшли з перевиконання районного бюджету на 2017 рік направили на закриття заборгованості по виплаті заробітних плат, хоча це не є зобов’язанням районної ради.

Одним із нововведень у районі стало створення комунальної установи «Надвірнянський районний інклюзивно-ресурсний центр Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області». Про створення комунальної установи "Надвірнянський районний інклюзивно-ресурсний центр Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області" доповідав начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов. Одноголосно районні обранці проголосували «ЗА». Також затвердили статут та штатний розпис вищезазначеної установи. Згідно статуту джерелами фінансування Центра є кошти Засновника тобто Надвірнянської районної ради, благодійні внески юридичних та фізичних осіб, інші джерела, не заборонені законодавством. Голова районної ради Іван Гурмак подякував депутатам за підтримку даного рішення і зазначив важливість створення даного центру для дітей з особливими потребами.

Депутати районної ради також заслухали голову Фонду комунального майна району; Івана Коцька щодо питання про передачу в комунальну власність об'єднаних територіальних громад майна відповідних бюджетних установ. Розглянувши клопотання Ланчинської та Переріслянської об'єднаних територіальних громад, районні обранці прийняли рішення відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним Кодексом, передати з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у комунальну власність Ланчинської селищної ради об'єднаної територіальної громади та комунальну власність Переріслянської сільської ради об'єднаної територіальної громади майнові комплекси бюджетних установ, розташованих на їх території. Крім того за дорученням голови районної ради буде створено комісію з приймання-передачі майна.

Про передбачення у 2018 році коштів районного бюджету на співфінансування інвестиційних проектів доповів заступник голови РДА Богдан Зеленчук. З метою забезпечення фінансування інвестиційних проектів, що можуть реалізуватись у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку районна рада вирішила передбачити у районному бюджеті на 2018 рік кошти у розмірі не менше 10% для співфінансування проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, а саме:

• реконструкція Чорнопотоківської ЗОШ I-III ступенів з будівництвом корпусу на 14 навчальних класів, котельні та адміністративного приміщення;

• будівництво спортивного плавального басейну (в складі реконструкції Надвірнянської ДЮСШ) по вул. Міцкевича, 3 а в м. Надвірна;

• добудова II черги Назавизівської ЗОШ I-III ступенів;

• добудова дитячого садочка на 20 місць до існуючих приміщень Ліснотарновицької ЗОШ І-ІІІ ст.;

• добудова з реконструкцією Битківської ЗОШ I-III ступенів на 280 учнівських місць;

• добудова універсального спортивного залу до існуючої будівлі Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

• завершення будівництва дитячих ясел-садка на 50 місць в с. Білі Ослави.

• будівництво клубу з приміщеннями сільської ради на вул. С. Галечко в с. Пасічна Надвірнянського району Івано-Франківської області (нове будівництво).

В питанні різному депутати вкотре порушили питання стану автошляхів в районі. Зокрема щодо встановлення дорожньої розмітки та відповідних дорожніх знаків на вже відремонтованих ділянках дороги. Адже, повна відсутність знакового врегулювання дорожнього руху може призвести до летальних випадків, особливо в зимовий період, коли помітно збільшується потік автотранспорту в сторону Карпат. Також районні обранці в черговий раз доручили райдержадміністрації провести робочу нараду з приводу пасажирських перевезень в напрямку Надвірна - Івано-Франківськ. На завершення пленарного засідання голова районної ради Іван Гурмак подякував за конструктивну роботу і привітав присутніх з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua