Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
У ДНЗ «Золотий ключик» села Парище відкрили актовий зал

26 грудня 2017 року для жителів села Парище, а особливо для вихованців ДНЗ «Золотий ключик» відбулось справжнє свято – відкриття приміщення актового залу. В урочистому відкритті взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, депутат районної ради заступник керуючого справами - начальник відділу правового забезпечення районної ради Ігор Білоган, сільський голова Іван Петрик, працівники та батьки вихованців дитячого садочка.


На даний час в садочку своє дитинство проводять 40 дошкільнят. У садку-яслах діє три вікові групи. Капітальний ремонт даху та облаштування приміщення для актового залу в ДНЗ «Золотий ключик» стало можливим завдяки обласному проекту «Країна мрій». Загалом на дані роботи з районного бюджету було виділено кошти в сумі 150 тис. гривень, таку ж суму додано з обласного бюджету, і 4 тис. гривень спів фінансування з сільського бюджету.

Голова районної ради зауважив, що завданням керівництва всіх рівнів є забезпечити хороші умови для розвитку і відпочинку наших дітей, і вже від сьогодні вихованці дошкільного закладу свої улюблені музичні заняття проводитимуть в комфортному актовому залі.

«Хочу зазначити, що такі добрі справи можливі завдяки консолідації зусиль всіх гілок влади. Тому вдячний за розуміння та конструктив. Впевнений, що це необхідність для всієї громади села адже, дане приміщення слугуватиме не одному поколінню юних українців.

Освятив приміщення та благословив присутніх настоятель УПЦ КП Вознесіння Господнього, Декан Делятинського деканату, протоієрей о. Іван Лавришин, побажавши всім здоров’я та злагоди, а малечі Божої ласки.

Завідуюча дошкільного закладу Любов Ковальчишин перш за все подякувала керівникам району, депутату районної ради Ігорю Білогану, сільському голові та всім, хто долучився до реалізації даного проекту за допомогу та небайдужість. Любов Ковальчишин зазначила, що протягом багатьох років для працівників, батьків і вихованців садочка найбажанішим було мати власний актовий зал для проведення дозвілля дітей.

Яскравий, насичений номерами концерт вихованців старшої групи дитсадка став гарним подарунком гостям. Дітки артистично розповідали віршики і співали пісні, а також продемонстрували справжній козацький танець.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua