Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
«Степан Бандера – символ боротьби і символ перемоги української нації» - Іван Гурмак

1 січня 2018 року на малій батьківщині Степана Бандери в селі Старий Угринів Калуського району з нагоди 109-ї річниці з дня народження Провідника ОУН вже традиційні урочисті заходи, які відбулися. Вшанувати пам'ять ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху ХХ століття прибула делегація з Надвірнянщини у складі голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака, депутатів обласної ради Михайла Іваночка та Василя Сенатовича, депутатів районної ради Сергія Штогрина та Ігоря Голінея і бльзько двадцяти активістів.

Біля родинної хати Бандери вшанувати пам’ять земляка, символа  національно-визвольного руху зібралися біля тисячі людей, серед них вояки-ветераниУкраїнської Повстанської Армії, бійці московсько-української війни, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та численні делегації із різних куточків держави.

Присутні помолилися за упокій душі провідника Організації українських націоналістів, а керівники області та району поклали вінки і квіти до хреста, привезеного із могили Степана Бандери у Мюнхені. По завершенню панахиди пройшло святкове віче та концерт.

Очільник Надвірнянщини Іван Гурмак зазначив, що в основу життя, діяльності і боротьби  Степана Бандери лягла ідея української нації.

«Степан Бандера переміг у своїй боротьбі, бо правильним є його переконання і послання до нас:«Проби смерти не витримує те, що є витвором самого життя, а це мільйони людей, цілі народи в обличчі смерти захищають правди і цінності, які їм дорожчі від самого життя! Бо людська душа походить від Того, Хто споконвіку був перед життям і буде після життя вічно, а оборона великих правд більше наближає людську душу до Бога, ніж життя». Степан Бандера став символом боротьби і символом перемоги української нації.» - відзначив голова Надвірнянської районної ради.

Звертаючись до присутніх, голова обласної ради Олександр Сич наголосив, що сьогодні на всіх щаблях державної влади бракує потужного, україноцентричного, мудрого українського проводу.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua