Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
В рамках благодійної акції «Різдво в Карпатах» Надвірнянщину відвідали 30 дітей учасників московсько-української війни з Житомирщини

Нагадаємо, що 4 січня у Надвірнянський район прибули 30 дітей учасників московсько-української війни з м. Коростень Житомирської області для святкування Різдвяних свят в рамках благодійної акції «Різдво в Карпатах».

Зустрічав гостей голова районної ради Іван Гурмак спільно з головою районної державної адміністрації Олександром Кенізом та міським головою Зіновієм Андрійовичем.

Під час перебування на Надвірнянщині діти пізнали Різдвяні традиції Прикарпаття, смакували Святою вечерею, співали колядки і щедрівки, Різдвяні віншування, відвідали святкові богослужіння у церквах міста.

У рамках культурно-мистецького проекту «Файне Різдво» гостинно приймав діточок із Житомирщини Надвірнянський РЦДТНПВМ. Школярі відвідали «Гуцульську світлицю», взяли участь у майстер-класах, конкурсах, забавах, навчилися нових колядок, віншувань, а також взяли із собою свічі із Вифлеємським вогнем, який їм передали надвірнянські пластуни.

Крім того, гості мали змогу ознайомитися з роботою Надвірнянського РЕНЦ. Особливо до душі їм припали мешканці живого куточку РЕНЦ: шиншила, морські свинки та черепахи. Працівники закладу охоче  організували для юних відвідувачів тренінг та майстер-клас «Новорічний сувенір». А завершилася зустріч традиційним виконанням української колядки.

5 січня група школярів із Житомирщини завітали в Надвірнянську районну станцію юних техніків. Гості мали змогу ознайомитися із виставкою Різдвяних шопок, ялинок з природних матеріалів та ялинкових прикрас. Культорганізатор Людмила Бегметюк розповіла школярам про традицію виготовлення Різдвяної зірки та провела майстер-клас «Різдвяна зірка у техніці оригамі». Діти мали змогу взяти участь у майстер-класі із різьблення по дереву (Різдвяний дзвінок) під керівництвом. Цікаві екскурсії в кімнатах розвитку техніки та історичної спадщини провів керівник гуртків Ігор Гаврилюк.

На завершення свого тижневого перебування, діти відвідали Музей нафтопромислів Галичини.

З перших хвилин перебування в історичній установі школярі виявили жвавий інтерес до експозицій Музею. Екскурсію провів Ігор Гузійчук, він розповів про становлення нафтовидобутку на Прикарпатті та про розвиток НГВУ «Надвірнанафтогаз». Незважаючи на різний вік учасників групи, всі уважно слухали, давали змістовні запитання. Найбільше гостей захопило театралізоване дійство акторів-аматорів, які відтворювали процес видобутку нафти на перших нафтопромислах 150 років тому.

Нагода випробувати автентичне обладнання та сфотографуватись у справжній нафтовій захисній касці подарували дітворі незабутні емоції. Без сумніву, гості повезуть додому нові знання про професію нафтовиків та історію України.

Сподіваємось, що Різдво на Надвірнянщині залишило в маленьких серденьках тільки позитивні враження, адже всі хто долучився до піклування про юних українців прагнули передати радість свят, тепло і любов.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua