Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
«Закладена 100 років тому ідея єдності стала каменем в фундаменті Української незалежності.» - Іван Гурмак.

Шановні жителі Надвірнянщини!

Щороку, відзначаючи День Соборності України, з впевненістю пам’ятаймо про непорушну єдність усіх Українських земель в незалежній вільній Державі, бо творити гідне майбутнє можна тільки в національній єдності наших думок, поглядів, помислів і дій. Саме закладена 100 років тому ідея єдності стала каменем в фундаменті Української незалежності

22 січня 1919 року відбулась велична національна подія для всього українського народу – Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну єдину Українську державу. Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані в Києві і навічно закарбувався на сторінках української історії, як День Соборності України.

Відтоді розпочався активний етап розбудови держави, який триває і досі. Україна століттями торувала свій шлях до незалежності і подвиги її синів та доньок творять майбутнє нації. Як говорив Ярослав Стецько: «Україна — це вічність, не тільки сьогоднішня, але передусім майбутня й минула.»

Разом із Днем Соборності України ми відзначаємо й День Свободи. Адже, саме в боротьбі за Свободу української нації поклали і кладуть душу й тіло відважні Герої сини та доньки неньки України. Українець повинен усвідомити себе повноцінним господарем у своїй Богом даній країні, і діяти, змагати та працювати для гідного життя. Тож будьмо свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної держави, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Сердечно бажаю вам, дорогі українці, міцного здоров’я, злагоди, незламної віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Нехай мирне небо і Божа благодать зійдуть над кожною українською родиною!

Слава Україні! Героям Слава!

 

 

З повагою,

голова районної ради                                              Іван Гурмак

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua