Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
У селах Пасічна та Лісна Тарновиця провели благочинний захід "Вечорниці для фронту"

Вже четвертий рік українці борються за свою свободу, за незалежність Української держави, за те, щоб українець панував на Своїй Богом Даній Землі і свою частину всеукраїнського внеску у протистоянні агресору робить Надвірнянщина.

Так, 26 січня в Пасічнянській ЗОШ Надвірнянського району, громада села Пасічна провела вже традиційні "Вечорниці для Східного Фронту", які започаткував депутат Івано-Франківської обласної ради волонтер Василь Сенатович. Всі небайдужі охоче ліпили українські вареники, які днями волонтери ВО БФ «Свобода Гідність Перемога» доправлять воякам-побратимам у найгарячіші точки Східного фронту.

З благословенням священнослужителів учасники вечорниць охоче ліпили вареники, та готували інші домашні страви для найрідніших захисників.

Звертаючись до присутніх Василь Сенатович подякував всім небайдужим українцям, котрі долучилися до волонтерської акції.

«Війна триває і ми не повинні в жодному разі, тут на мирній території нашої держави, допускати найменшої думки, що ми втомилися від цієї війни. Женіть від себе тих людей, які говорять, що на фронті все добре. Працюймо разом пліч-о-пліч, щоб наші захисники завжди відчували підтримку і знали, що їх чекають. Ми не маємо права на поразку, тільки перемога! Слава Україні! Слава нашим воїнам!» - відзначив волонтер.

До благочинного дійства долучилося чи не все Прикарпаття. На Пасічнянські вечорниці з волонтерським вантажем завітали волонтери з Косівщини Ганна Рибчук та ансамбль бандуристок "Сонячна Струна", волонтери з Коломийщини, а саме військовий капелан Василь Довганюк, волонтери з Бурштина Оксана та Андрій Солудчак, Ігор Карвацький.

З музичними вітаннями ліпили фронтові вареники новообрані депутати Ланчинської ОТГ на чолі з депутатом Івано-Франківської обласної ради головою РО ВО "Свобода" Михайлом Іваночком. Привітавши учасників вечорниць, Михайло Іваночко наголосив, що сила української нації в її єдиному прагненні до перемоги і кожен з нас повинен це не тільки пам’ятати, а й працювати заради спільної мети.

Для жителів та гостей села презентували слайд-шоу зі світлинами місцевих воїнів московсько-української війни. Також всі присутні мали можливість ознайомитися з військовою виставкою, у вигляді військових атрибутів та використаних боєприпасів.

Крім того свою лепту у вигляді волонтерського вантажу та тих же домашніх вареників внесла громада села Лісна Тарновиця, де в Ліснотарновецькій ЗОШ теж провели "Веорниці для фронту". Волонтери ВО БФ «Свобода Гідність Перемога» вже незабаром відправляться до бійців з домашніми гостинцями.

 

 

Анонси

Скликається двадцять четверта сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 13.11.2018 № 77-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1202)

25.4%   (305)
74.6%   (897)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua