Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Засідання ХVІІІ сесії районної ради розпочали виконанням Державного Гімну та вітанням ювілярів

Сьогодні, 1 лютого 2018 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулося засідання чергової вісімнадцятої сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Для її роботи зареєструвалися 27 районних обранців. На порядку денному низка актуальних питань.


Серед присутніх депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищні та сільські голови, голови об'єднаних територіальних громад, керівники підприємств та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та представники засобів масової інформації.

Засідання розпочали із хвилини мовчання в пам’ять про воїнів-крутянців, що героїчно загинули 100-років тому в нерівному бою з московським ворогом на станції Крути, Героїв Небесної Сотні, бійців московсько-української війни та всіх Героїв України, котрі віддали свої життя за свободу та незалежність рідної землі.

Голова районної ради Іван Гурмак з нагоди роковин пам’ятних дат української історії, а саме 99-річчя Дня Соборності України, 100-ліття з дня проголошення незалежності Української Народної Республіки та 100-ліття з нагоди бою під Крутами зазначив, що в ці пам’ятні дні кожен з нас повинен замислитися чи не соромимо ми слави невинно убієнних патріотів України, чи реалізовуємо ті цінності, які століттями відстоюють українці всіх поколінь.

«Бій на станції Крути ще 100 років тому засвідчив, ствердне прагнення української нації будувати самостійну і незалежну державу-Україну. Тому не маємо права на поразку і кожен з нас повинен працювати заради цілковитої перемоги над одвічним ворогом.»- відзначив очільник депутатського корпусу.

За багаторічну сумлінну працю в області культури та з нагоди 60-ліття Іван Гурмак вручив подяку голови районної ради методисту районного будинку культури Ганні Халак.

Депутати районної ради привітали ювілярку оваціями.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua