Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Іван Гурмак взяв участь у публічному звіті голови райдержадміністрації

22 лютого 2018 року голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, депутати районної ради, міський та сільські голови, голови селищних ОТГ, керівники управлінь, відділів і служб РДА, представники громадських організацій та громадськість заслухали публічний звіт голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза.

Аналізуючи підсумки роботи за 2017 рік, Олександр Кеніз зазначив що одним з пріоритетних напрямків діяльності райдержадміністрації є забезпечення функціонування на належному рівні установ і організацій, що перебувають в управлінні райдержадміністрації. До прикладу навів діяльність Центру надання адміністративних послуг, який є одним з найкращих в області.

За взаєморозуміння та конструктивну співпрацю голова райдержадміністрації подякував очільнику депутатському корпусу районної ради  Івану Гурмаку та районним обранцям зокрема.

Різноманітні запитання в адрес голови РДА звучали у залі. Насамперед голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин цікавився як просувається робота по виділенні земельних ділянок бійцям московсько-української війни, що передбачено Законом України. Крім того ветерани АТО наголошували на врегулюванні ситуації по безкоштовному наданні медичних препаратів воякам. Також про несвоєчасну виплату заробітних плат освітянам запитував голова освітянської профспілки в районі. Піднімали важливі і водночас болючі питання щодо роботи промислових підприємств району, зокрема ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» та НГВУ "Надвірнанафтогаз".

Обговорили проблему фінансових надходжень у вигляді субвенції з державного бюджету. Варто зазначити, що в 2016 році Надвірнянський район отримав від держави всього 240 тис. гривень, у 2017 році сума державної субвенції склала більше 2 млн. гривень. Однак в порівнянні з іншими районами, Надвірнянщина суттєво не доотримує в плані державного фінансування, незважаючи на те, що має представника в парламенті.

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua