Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Депутати районної ради прийняли звернення щодо законності здійснення вирубок лісу на території району

Нагадаємо, що 1 лютого під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулося засідання чергової вісімнадцятої сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Районні обранці розглянули близько двадцяти актуальних питань.

На пленарне засідання завітала громада села Тисменичани, яка обурена проведенням Надвірнянським спецагролісгоспом суцільних рубок дерев цінних порід, а саме дубів, які ростуть на території села. Тисменичанці вимагають припинення рубок та подальшого їх погодження з громадою. Отож, порядок денний розпочали із розгляду звернення районної ради щодо необхідності вжиття заходів, спрямованих на недопущення порушень норм чинного законодавства щодо здійснення рубок головного користування та суцільних санітарних рубок цінних порід дерев на території Надвірнянського району.

Варто зазначити, що дане питання ще на минулій сесії районної ради у своєму депутатському запиті порушив депутат районної ради Микола Гусак. Представляючи інтереси громади села Тисменичани, районний обранець наголосив, що замість санітарних, проводяться суцільні рубки цінних порід дерев і це, незважаючи на те, що діє заборона вирубки лісу на території села Тисменичани. Оскільки дозвільні документи на проведення вирубки лісу датуються 2017 роком, громада самостійно вдалась до захисту лісового фонду. Натомість складу злочину у діях лісівників поліція не вбачає через наявність лісорубних квитків.

З приводу даної ситуації присутні заслухали директора Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу Івана Бурія, який зазначив, що підприємство наразі знаходиться в занедбаному стані і він як керівник намагається навести порядок.

Голова районної ради Іван Гурмак закликав директора Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу до порозуміння з громадою не тільки села Тисменичани, а й загалом громадами району, щоб уникнути таких ситуацій та побажав на майбутнє діяти в інтересах перш за все жителів Надвірнянщини.

Заступник голови районної ради Ігор Писклинець зауважив, що лісівникам необхідно комунікативно співпрацювати з громадами і, хоча закон не вимагає та все ж завчасно погоджувати вирубки лісу в тих чи інших населених пунктах.

Під час пленарного засідання спільно з районними обранцями позицію тисменичанців щодо збереження дубових насаджень підтримав депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко. Він звернувся до присутніх з пропозицією скерувати дане звернення народним обранцям від Прикарпаття, Кабінету Міністрів України, Голові Верховної Ради України, щоб вони на законодавчому рівні напрацювали механізм врегулювання проведення рубок лісу адже, проблема з вирубкою лісів досягла вже всеукраїнського масштабу.

Одноголосно депутати районної ради прийняли проект рішення про звернення районної ради з приводу законності здійснення вирубок лісу на території Надвірнянського району.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua