Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На ХVІІІ сесії Надвірнянської районної ради заслухали звіти керівників комунальних підприємств району

Відповідно до регламенту на черговій 18 сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання, яка відбулась днями, було відведено час для оголошення депутатських заяв, запитів і звернень щодо актуальних питань соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Надвірнянського району. Із депутатськими заявами, запитами і зверненнями виступили Сергій Штогрин, Андрій Карманський, Іванна Савчук, Володимир Черленюк, Михайло Мельник, Тетяна Пришляк, Володимир Кухарчук, Микола Андрейчук.

Порядок денний депутати розпочали з розгляду питання про інформацію Надвірнянської районної виборчої комісії. Заслухали заступника голови районної ради Ігоря Писклинця, який проінформував присутніх, що за підсумками виборів до Делятинської ОТГ до складу депутатського корпусу цієї громади ввійшов депутат районної ради Михайло Дячук. Відповідно лави районних обранців поповнив Андрій Сенчук, який ввійшов до складу постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я та національно-патріотичного виховання. Голова районної ради Іван Гурмак побажав колезі продуктивної праці на благо жителів Надвірнянщини.

В оновленому складі районні обранці активно приступили до розгляду питань порядку денного. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Михайло Обідняк доповідав про внесення змін до рішення районної ради від 05.01.2017 № 282 10/2017 "Про районний бюджет на 2017 рік" та про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 № 460-17/2017 "Про районний бюджет на 2018 рік". Попередньо обговоривши на дні депутата дані питання, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2017 та 2018 рік, врахувавши в доходах і видатках районного бюджету надходження субвенцій.

Районні обранці затвердили план роботи районної ради на 2018 рік та перейшли до розгляду додаткових питань чергової сесії.

Про стан законності на території району за 12 місяців 2017 року проінформував в.о. керівника Надвірнянської місцевої прокуратури Ігор Гриновецький.

У зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад в Надвірнянщині заслухали голову Фонду комунального майна району Івана Коцька щодо виходу Надвірнянської районної ради зі складу засновників комунальної власності району і про передачу в комунальну власність Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади майна відповідних бюджетних установ.

Прозвітували про свою діяльність за 2017 рік і ділилися планами на 2018 рік керівники комунальних підприємств Надвірнянської районної ради: завідувач КП «Аптека№100» Людмила Кунько, директор КП «Теплокомуненерго» Роман Мажак, директор КП «Архітектурно-планувальне бюро» ради Іван Марчук.

Очільник Надвірнянщини Іван Гурмак наголосив, що звітуючи, керівники комунальних підприємств повинні пропонувати депутатському корпусу чіткий план перспективного розвитку того чи іншого комунального підприємства району, щоб вони приносили фінансове наповнення в районний бюджет і головне були корисними громаді.

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua