Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районні обранці вкотре підняли питання щодо стану пасажирських перевезень

Нагадаємо, що днями під головуванням голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака відбулось засідання чергової вісімнадцятої сесії районної ради. Вичерпавши питання порядку денного, в питанні різному депутати вкотре порушили проблему пасажирських перевезень в районі.З даного приводу заслухали заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука.

Дане питання набуло жвавого обговорення серед депутатів. Адже, крім тарифів на пасажирські перевезення невирішеними залишаються ще низка актуальних питань, це і технічний стан автомобільного транспорту і головне - етична поведінка водіїв. Досі райдержадміністрація не зобов’язала водіїв встановити у транспорті графік руху пасажирських перевезень, а щодо питання видачі проїзного квитка пасажирам навіть частково не виконано. Варто зазначити, що ще минулого року районні обранці визнали роботу районної державної адміністрації щодо стану пасажирських перевезень в районі незадовільною. Цьогоріч виникає аналогічна ситуація коли перевізники вкотре піднімають вартість проїзду, при чому й надалі порушуючи покладені на них договірні зобов’язання. Також обговорили порушення паспортного маршруту, а саме проїзд водіїв через центр міста.

Зважаючи на ситуацію, яка склалася з пасажирськими перевезеннями в районі, голова районної ради Іван Гурмак протокольно доручив районній державні адміністрації створити комісію з представників депутатського корпусу районної та міської рад, яка здійснюватиме контроль за виконанням перевізниками району умов договорів щодо здійснення пасажирських перевезень.

Вже на наступній черговій сесії районної ради депутати заслухають окремим питанням про результат роботи райдержадміністрації щодо стану пасажирських перевезень в районі. В результаті своєї роботи в проведенні засідання чергової 18 сесії депутати районної ради ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями. Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Іван Гурмак подякував депутатам за конструктивну роботу та апарату районної ради за підготовку матеріалів.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua