Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
В районній раді відбувся День депутата

28 лютого 2018 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака в Надвірнянській районній раді відбувся День депутата. Районні обранці попередньо розглянули матеріали чергової XІХ сесії районної ради сьомого скликання, проведення якої передбачено 6 березня. На чергову сесію виноситься більше 50 питань.

Участь в засіданні взяв голова райдержадміністрації Олександр Кеніз. День депутата, як завжди, насичений, дискусійний і конструктивний. Районні обранці обговорили проекти рішень, які пропонуються на розгляд сесії та заслухали доповідачів по ключових питаннях.

Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 2017 рік доповіла заступник начальника, начальник бюджетного відділу управління економіки районної державної адміністрації Леся Свідрак, яка зазначила, що бюджетний 2017 рік був досить напруженим через зміни, які відбувались в законодавстві.

Вкотре районні обранці порушили питання про виплату заробітних плат працівникам виконавчих апаратів сільських рад.

Голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що якщо з обласного бюджету не буде передбачено субвенцію в розмірі 365 тис. на виплату заробітних плат, то районна рада передбачила цю суму в районному бюджеті і вже невдовзі працівники виконавчих апаратів селищних та сільських рад отримають зароблені кошти, хоча це і не є зобов’язанням районної ради.

Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2017 рік, Про звіт районної державної адміністрації про виконання районних цільових Програм, затверджених районною радою та Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік заслухали першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука.

Беручи до уваги надану інформацію, депутати районної ради в тривалій дискусії обговорили плюси та мінуси освоєння коштів в межах даних програм. Насамперед депутат районної ради Андрій Карманський в черговий раз наголосив на необхідності проведення газифікації села Верхній Майдан. Адже, сам газопровід Надвірна-Ланчин було урочисто відкрито ще в серпні місяці 2017 року, однак від того часу жоден мешканець населеного пункту так і не отримав в оселю блакитне паливо.

Іван Гурмак відзначив, що з районного бюджету на функціонування даного газопроводу було виділено чимало коштів і питання газифікації населених пунктів, в тому числі й Верхнього Майдану повинне бути вирішеним найближчим часом.

Депутат районної Микола Сенатович апелював до доповідача з приводу відкриття в ДНЗ «Лісова казка» в селі Пасічна додаткової групи, оскільки, незважаючи на це, група до сьогоднішнього дня, так і не працює. У відповідь було зазначено, що з квітня 2018 року, згідно передбачених з районного бюджету коштів, додаткова група в ДНЗ «Лісова казка» функціонуватиме.

На завершення депутати районної ради заслухали першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука про хід виконання депутатських запитів. За 2017 рік прийнято 69 депутатських запитів, знято з контролю 32.

Розгляд матеріалів чергової XIХ сесії районної ради районні обранці продовжили на засіданнях постійних депутатських комісій.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua