Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На нараді з учасниками АТО обговорили забезпечення земельними ділянками та можливість спорудження житла для бійців району

За участі голови районної ради Івана Гурмака, міського голови Зіновія Андрійовича, першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, керівників структурних підрозділів РДА та представників сфери житло будування на пропозицію голови ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олега Туєшина відбулася нарада щодо забезпечення земельними ділянками та можливості спорудження житла для бійців московсько-української війни та їх сімей.

Голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що необхідно напрацювати механізм, а саме розробити відповідну програму для забезпечення житлом учасників бойових дій та членів їх сімей на умовах співфінансування із залученням обласного бюджету, місцевого бюджету та власних коштів учасника бойових дій та/або інвестора.

За підсумками засідання дано окремі доручення, зокрема, представнику будівельної організації вивчити можливість будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельних ділянках наданих учасникам АТО по вул. Рамішвілі у м. Надвірна. Керівникам громадських організацій учасників АТО визначити бажаючих землевласників з числа бійців, що мають намір брати дольову участь у будівництві багатоквартирного житлового будинку. Начальнику відділу будівництва РДА вивчити досвід Івано-Франківської міської чи інших рад в дольовій участі у побудові житла для бійців АТО.

Варто зазначити, що у 2017 році одна сім’я загиблого учасника АТО та сім’ї двох інвалідів ІІ групи з числа учасників АТО отримали квартири 2 двохкімнатні та 1 трьохкімнатна.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua