Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Депутати районної ради засудили розгін мирної акції протесту біля Верховної Ради України

6 березня 2018 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулось засідання чергової ХІХ сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання. На порядку денному більше пів сотні питань окрім того, районні обранці додатково включили в порядок денний звернення районної ради, ініційоване депутатськими фракціями районної ради: ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та «Конгрес українських націоналістів», Президенту України П.О. Порошенку, Верховній Раді України щодо засудження розгону мирної акції протесту біля Верховної ради України 3 березня 2018 року.

Проект рішення озвучив депутат районної ради Андрій Крицький.

23 районних обранці підтримали дане звернення районної ради.

Текст звернення:

Право громадян збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації - одна з основних свобод, яку українці відстояли під час Революції Гідності, закріплене в статті 39 Конституції України, є їх невідчужуваним і непорушним правом, гарантованим Основним Законом України. Тому кожен, хто зазіхає на це право, повинен отримати належну відсіч.

Ставитися до мотивів, цілей та характеру протесту біля Верховної Ради України можна по-різному, але розгін наметового містечка 3 березня 2018 року - це відверта спроба реанімувати поліцейську державу, в якій під красивим одностроєм "нової поліції" проступає кривавий "беркутівський" шеврон.

Вважаємо такі дії влади порушенням законодавства. Керівники правоохоронних органів намагаються виправдати цю "акцію" тим, що протестувальники нібито готували захоплення парламенту. Ми сприймаємо ці заяви як свідомий обман. Протест, що тривав з 17 жовтня 2017 року, залишався мирним, усі провокації та насильство здійснювали виключно представники провладних кіл. Влада вкотре продемонструвала, що її протиправні дії, жорстокість та цинізм методів боротьби з українським суспільством буде зростати пропорційно до втрати її рейтингу та наближення політичного кінця. Мета влади очевидна для всіх: заборонити будь-які протести в Україні, залякати українців та змусити нас змиритися з пануванням олігархічного режиму. Але нація завжди сильніша за будь-яких олігархів та їхніх прислужників у поліцейській формі.

Ми, депутати Надвірнянської районної ради, засуджуємо розгін мирної акції протесту біля Верховної Ради України 3 березня 2018 року та висловлюємо співчуття тим, хто постраждав від дій нових "беркутівців". Всі ті, хто приймав рішення про придушення мирного протесту та втілював його в життя, повинні понести відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Схвалено на дев'ятнадцятій сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання 06.03.2018

Протокол поіменного голосування можна переглянути на офіційному веб-сайті районної ради у розділі "Поіменне голосування".

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua