Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районні обранці вкотре стали на захист інтересів нафтовиків району

6 березня 2018 року на засіданні ХІХ сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання одним з перших питань порядку денного районні обранці розглянули питання про звернення районної ради щодо протиправних дій Державної служби геології та надр України у відношенні до ПАТ «Укрнафта».

Голова районної ради Іван Гурмак відзначив, що для мешканців Надвірнянщини важливою є робота такого промислового підприємства як НГВУ «Надвірнанафтогаз», тому депутатський корпус завжди стоятиме на захисті інтересів нафтовиків району, що виявляється у прийнятті низки рішень та звернень районної ради до вищого керівництва держави з приводу роботи підприємства.

Нагадаємо, що в 2017 році районною радою були прийняті схожі звернення, в результаті яких були отримані спецдозволи на користування надрами Битків-Бабченського газоконденсатного родовища підприємствами СП "Укркарпатойл" та НГВУ "Надвірнанафтогаз".

Представник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна проінформував депутатський корпус з приводу згубної для держави протиправної відмови Держгеонадр продовжити ПАТ «Укрнафта» у 2018 році термін дії 27 спецдозволів на користування надрами, в тому числі, для 4 родовищ НГВУ «Надвірнанафтогаз».

За словами доповідача, зупинка цих 4-ох родовищ може призвести до:

• виведення персоналу підприємства у простої;

• зменшення заробітку працівників;

• створення передумов для аварійних ситуацій на виробництві;

• зменшення видобутку вуглеводнів, зокрема: нафти – на 31 %, газу - на 52,6% фінансових втрат держави, компанії місцевих бюджетів, зокрема: держбюджет може не доотримати рентних платежів на суму – 214, 5 млн. грн., а місцеві бюджети – 10,7 млн. грн.

Заслухавши звернення районні обранці задали низку питань з приводу реорганізації підприємства НГВУ «Надвірнанафтогаз», зокрема депутат Андрій Крицький зазначив, що саме підприємство потребує оновлення технічного обладнання, яке дозволить проводити видобуток нафти та газу у більшій кількості та в кращих для працівників умовах. Андрій Крицький наголосив на необхідності керівництва підприємства враховувати інтереси нафтовиків та покращувати умови їх нелегкої праці.

Депутати Надвірнянської районної ради одноголосно прийняли рішення підтримати трудовий колектив НГВУ «Надвірнанафтогаз» та звернулися до керівництва держави і Національного Антикорупційного Бюро України із заявою щодо вжиття заходів по видачі спеціальних дозволів на видобування вуглеводнів із родовищ для ПАТ «Укрнафта».

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua