Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Українські захисники подякували громаді Надвірнянщини за великодні гостинці і за те, що їх не забувають…

Напередодні світлих Великодніх свят за підтримки голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака, депутата обласної ради Михайла Іваночка та міського голови Зіновія Андрійовича в Надвірнянському районі відбулась благодійна акція «Збери великодній кошик воїну АТО». Четвертий рік поспіль волонтерську толоку успішно провели на Надвірнянщині. Великодні гостинці доправили захисникам волонтери  БФ «Свобода Гідність Перемога», а саме депутат Надвірнянської районної ради Володимир Черленюк, волонтери Іван Степник та Володимир Чумбей одразу ж після збору допомоги у страсну п’тницю.


Волонтерський екіпаж за 5 днів подолав 3 600 км, витративши при цьому

380 літрів дизпалива. Допомогу отримали військові у районі Попасної, Мар’янки, Покровського та  Волновахи, насамперед підрозділи 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади, бійці добровольчої чоти «Карпатська Січ» у складі 93-ої ОМБр де командиром є депутат Надвірнянської районної ради Василь Білоус. Іменні посилки також отримали військові різних підрозділів Збройних Сил України та Національної Гвардії, зокрема бійці з Надвірнянщини: Андрій Семчук (с.Стримба), Мирон Гільтайчук (с.Гаврилівка), Василь Янко (м.Надвірна), Юрій Кузьмич (с.Пасічна) з Степан Дем’янчук (с.Пнів) а також військові з Делятина та Лоєви. Захисникам волонтери передали не лише вітання від рідних, але все те, що в складних воєнних буднях зможе дозволити відчути атмосферу світлого Великоднього свята. Загалом понад 4 тонни продуктів: велика кількість пасочок, крашанки, різноманітна випічка, м’ясні страви домашнього приготування і багато інших смаколиків вчасно потрапили на святкові столи наших оборонців.

Крім того від юних надвірнянських патріотів вояки отримали листи з привітаннями та звичайно ж дитячі малюночки.

Радість Христового Воскресіння волонтери передали через виконання музичних композицій завдяки власній майстерності у музиці. Володимир Черленюк зіграв на баяні, а Іван Степник - на сопілці, чим хоча б на деякий час впустили мир на східний фронт. Вояки підспівували, і напевне не один з них подумки перенісся до сім’ї за великодній стіл у затишному домі. З невимовною вдячністю захисники передавали землякам вітання та дякували громаді Надвірнянщини, що про них не забувають.

До збору великодніх дарунків долучилася чи не вся громада Надвірнянщини, насамперед голова та виконавчий апарат Надвірнянської районної ради, депутати обласної та районної рад, сільські, селищні голови та голови новостворених ОТГ, священнослужителі та церковні парафії, керівництво РДА, начальники та працівники відділів райдержадміністрації, школи, гімназії, дошкільні і позашкільні заклади, керівники та працівники установ, підприємств, медичні працівники, приватні підприємці, заклади громадського харчування міста Надвірна та багато небайдужих громадян району.

Голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що тисячі воїнів боронять українську землю від московської навали, тому обов’язком всіх українців, хто живе на мирній території є підтримати їх.

«Вже вкотре жителі Надвірнянського району доєднуються до волонтерських акцій, допомагають від малого до старого хто чим може, тому від щирого серця висловлюю вдячність всім причетним за небайдужість, людяність, щедрість, стійку громадську позицію. Доки єдність і злагодженість панує між нами доти жодному ворогу не скорити української нації. Слава Україні! Героям Слава!» - відзначив очільник депутатського корпусу.

Крім того, голова районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом обласної ради Михайлом Іваночко та депутатом районної ради Сергієм Штогриним напередодні Великодня доправили частину великодніх гостинців до В/Ч А1807, що знаходиться в Делятинській ОТГ.

Звіт по волонтерській поїздці читайте на сайті БФ "Свобода Гідність Перемога" http://bf.svoboda-nad.org.ua/news

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua