Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районна рада долучилась до толоки з прибирання та благоустрою

У третю суботу квітня в Україні щорічно відзначається екологічне свято – День довкілля. У 2018 році воно припадає на 21 квітня. Історія Дня довкілля починає свій відлік з 1997 року, з проведення Всеукраїнської акції «Дерево – Життя», в рамках якої населення країни залучалося до озеленення та облаштування територій. Вже традиційно у Надвірнянському районі, як і по всій Україні, проходить місячник озеленення, прибирання та благоустрою. Серед ініціатив, які щороку виявляє виконавчий апарат Надвірнянської районної ради, є одна, яка свідчить про особливе ставлення посадовців до навколишнього середовища. Адже кожного з нас турбує питання благоустрою території, на якій ми проживаємо.

Так, 19 квітня 2018 року голова районної ради Іван Гурмак разом з працівниками районної ради організовано провели прибирання вздовж дороги при виїзді з м. Надвірна в напрямку смт. Богородчани. Було зібрано більше 10 сміттєвих пакетів і порівняно з минулорічною толокою є сподівання, що українці стали більше дбати про довкілля.

"Не смітити і не забруднювати довкілля це перш за все турбота про власний добробут. Ми дбаємо про свою оселю, подбаймо й про рідні міста та села, сквери та парки, дитячі та спортивні майданчики, чисті узбіччя доріг та річок. Надвірнянщина це і туристичний край і потрібно берегти природу, щоб гості району і наші нащадки могли милувалися неповторною красою та унікальністю краєвидів. Надіюсь, що усвідомлення того, що чисто не там де прибирають, а там, де не смітять, з кожним роком все більше буде актуальним серед жителів району і чистота довкілля стане пріоритетом для кожного громадянина України. " – наголосив голова районної ради Іван Гурмак.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua