Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Надвірнянщині вшанували роковини Чорнобильської катастрофи

26 квітня минає 32 роки з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції – однієї із наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства. Громада району не забуває героїчний вчинок своїх земляків і, вшановуючи пам’ять загиблих внаслідок аварії, у Надвірні біля пам’ятного знаку «Героям і Жертвам Чорнобиля» відбулися пам’ятні заходи за участі керівництва району та міста, духовенства, представників районної спілки «Чорнобиль», учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, представників громадських організацій, учнів шкіл, працівників підприємств, організацій, установ та громадськості.

Представники районної та місцевої влад і районної спілки «Чорнобиль» поклали квіти до пам’ятного знака «Героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС». Пам'ять про ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання.

Священнослужителі УГКЦ та УПЦ КП провели молебень, спільно з усіма присутніми помолилися за здоров’я тих, хто постраждав внаслідок нещадної радіації і вічну пам’ять полеглих героїв-ліквідаторів Чорнобильської аварії.

Голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук нагородили учасників ліквідації аварії на ЧАЕС медалями, відзнаками, подякою голови районної ради та спільними грамотами районної та міської рад, райдержадміністрації за проявлену мужність, самовідданість та активну громадську діяльність.

Найвищу відзнаку району «За Заслуги перед Надвірнянщиною» голова районної ради Іван Гурмак вручив учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Роману Бенюку, також подякою голови районної ради відзначили Ольгу Бойко і Михайла Олінчука.

Голова районної спілки «Чорнобиль» Роман Бенюк висловив слова щирої подяки всім, хто не забуває вшановувати героїчний чин ліквідаторів ЧАЕС та побажав учасникам ліквідації міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку, подяки та шани від людей.

Для всіх присутніх музичні композиції виконали солісти районного Будинку культури Андрій Насадюк та дует Василя і Василя Дем’янчуків.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua