Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Голова районної ради Іван Гурмак спільно з ланчинцями ліпив фронтові вареники на «Гаївках для фронту»

Вже доброю традицією стала організація різноманітних благодійних акцій на теренах Надвірнянщини, метою яких є підтримати українських воїнів на східному фронті. Так, 23 квітня за ініціативи депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка та за підтримки депутатів Ланчинської селищної ради Ланчинської ОТГ в селищі Ланчин провели волонтерську толоку «Гаївки для Фронту», спрямовану на збір волонтерської допомоги для українських захисників, а також відродження давньої традиції наших предків у період Великодніх свят, а саме виконання музичних композицій «Гаївок».

Благодійне дійство розпочали із спільної молитви та благословив всіх присутніх на добру справу о. Роман Угринів з села Добротів. Крім керівництва Ланчинської ОТГ, на захід завітало чимало гостей з всього Прикарпаття. Зокрема військовий капелан з м .Коломия о. Василь Довганюк. Спільно з ланчинцями ліпили вареники голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

У своєму виступі очільник депутатського корпусу районної ради Іван Гурмак зазначив, що рекордну кількість вареників наліпили в 2016 році, а це 15 тисяч 600 штук і тоді районна рада виступала одним із організаторів,  і це вкотре доводить що депутати районної ради завжди готові підтримати наших воїнів будь-якою волонтерською чи іншою роботою.

«Разом ми сила і нас не скорити. Ми – одна нація. Єдність у найболючіші часи для рідної держави демонструють військові, волонтери й прості українці всьому світу від перших днів Революції Гідності. Дякуємо українським воїнам за те, що вони у нас є. І Ми повинні пам’ятати, українці — особливі, народжені вільними і так буде завжди. Слава Україні!»- наголосив Іван Гурмак.

Звертаючись до присутніх, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко зауважив:

"Всі ми повинні стати надійним тилом для наших захисників. І такі вечорниці дуже згуртовують людей, піднімають їх патріотичний дух, спонукають до боротьби. Тому ми не повинні зупинятися, а проводити такі заходи у всіх районах нашої області та й по всій Україні. Працюймо разом пліч-о-пліч, щоб наші захисники завжди відчували підтримку і знали, що їх чекають. Ми не маємо права на поразку, тільки перемога! Слава Україні! Слава нашим воїнам!"

Ініціатор благодійних «Вечорниць для фронту» депутат Івано-Франківської обласної ради  волонтер Василь Сенатович наголосив, що приємно бачити, що така акція стрімко поширюється не тільки Надвірнянщиною, а й Прикарпаттям.

Під час заходу присутні мали змогу побачити частинку жахіть війни, ознайомившись з виставкою військової атрибутики, яку організував голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олег Туєшин. Можна було побачити макети зброї, використані боєприпаси і гільзи, військову амуніцію, а також фото бійців та волонтерів. Дорослі і діти охоче приміряли на себе військову амуніцію, фотографувалися з бійцями, розпитували їх про бойові будні і дякували за мир і спокій у їхніх домівках.

Своїми виступами порадували учасників дійства вихованці ліцеїв та позашкільних закладів Ланчинської ОТГ, пластуни з села Саджавка, місцеві солісти. Чуттєво та проникливо заспівали українських пісень місцевий дует «Галичанка». З патріотичними музичними композиціями виступили для ланчинців народний вокальний ансамбль "Черлені пацьорки" НД селище Делятин під керівництвом депутата районної ради свободівця Володимира Черленюка.

Всього газдині Ланчина наліпили 5 тисяч 400 вареників і вже незабаром бійці смакуватимуть ними на передовій.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua