Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Надвірнянщині зустрічали бійців 10 окремої гірсько-штурмової бригади

Оркестром, хлібом і сіллю 3 травня у військовій частині А 1807 селищі Делятин зустрічали понад пів тисячі бійців 108 та 109 батальйонів 10 окремої гірсько-штурмової бригади. На постійне місце дислокації українські захисники прибули з гарячих точок московсько-української війни. Частина бійців вже розмістилася у військовій частині А 1807 селище Делятин, а частина поетапно під час ротації прибуватимуть разом із сім'ями на постійне місце дислокації та проживання.

Поспілкуватися та привітати військових в Надвірнянському районі до частини завітав голова районної ради Іван Гурмак та перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.

Іван Гурмак подякував військовим за мирне небо над Надвірнянщиною, за їх вірність українській нації.

"Надвірнянський район бере активну участь у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України. Мешканці Надвірнянщини були активними учасниками Революції Гідності. Не чекаючи призову, за покликом серця наші хлопці боронили і продовжують боронити Українську землю від московського окупанта. Також, на території району активно працює благодійний фонд, який майже щомісяця з волонтерськими поїздками відвідує наших земляків. Тому ми раді всім захисникам Української держави. Адже, ви є бійцями з високим військовим професіоналізмом, загартованим у боях, непохитною вірністю обов’язку та відданістю українській нації. Ваша сила духу та героїзм є прикладом для наслідування молодим поколінням. Районна влада буде всіляко сприяти та допомагати, щоб військова частина А 1807 стала для Вас рідною домівкою, а Надвірнянщина - малою Батьківщиною". – зауважив очільник депутатського корпусу районної ради.

За вірність присязі та виконаний обов’язок перед народом України, відмінну військову службу та виконання наказів керівництво військової частини А 3892 та А 3715 подякували особовому складу.

За проявлений професіоналізм старанність, наполегливість, самовідданість під час виконання військового обов’язку в зоні антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей захисники отримали грамоти і подяки, а групу військовослужбовців нагороджено пам’ятними нагрудними знаками « Захисник Батьківщини» та медалями.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам





Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua