Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Боєць АТО Борис Гошко презентував у Надвірні власну книгу «Люди війни»

Справжні обличчя війни з першої сторінки своєї першої книги розкрив молодий письменник з села Лоєва Надвірнянського району, боєць московсько-української війни, учасник літературної студії «Бистрінь» ім. Нестора Чира - Борис Гошко, презентувавши 4 травня для жителів Надвірнянщини книгу «Люди війни».

На зустріч з молодим автором завітало чимало гостей, зокрема бійці московсько-української війни, учні фізико-математичного ліцею, керівництво району та міста, працівники виконавчого апарату Надвірнянської районної ради, представники громадських організацій, письменники, родичі, друзі, колеги, односельчани та представники засобів масової інформації. Модератором заходу виступив керівник літературної студії «Бистрінь ім. Нестора Чира», засновник та ініцатор Всеукраїнського літературного об'єднання «Поетквартал», журналіст ТРК «Карпати» Олександр Букатюк.

У віці 22-х років в 2014 році Борис Гошко поїхав добровольцем на східну Україну, служив у 128 гірсько-піхотній бригаді, брав участь у боях за Дебальцево. За його словами це не був прояв великого патріотизму, це був голос совісті, який говорив, що потрібно захищати свою націю, свою рідну землю.

Смерть бойових побратимів, зраду, розчарування, честь, гідність, кохання і дружбу – все це пережите особисто і вкладене на сторінках книги «Люди війни». Автор пише про пересічних українців, яким байдуже з ким воювати, вони обороняють найдорожче. Про те, що підкошувало бойовий дух на війні і про те, що надихало на боротьбу. Про те, що мир здобувається війною, а не грою у війну за правилами ворога. Борис Гошко висвітлює своє та побратимів  бачення на все, що відбувається в Україні. За словами автора, увесь роман являє собою історію життя на фронті, 80 відсотків якої - реальні події.  Над своїм «літературним дитям», за яке взялося франківське видавництво «Лілея-НВ», Борис Гошко працював 15 місяців.

У рамках презентації захисник розповідав про пережиті військові будні, ділився спогадами про перші жорстокі бої, пережиті втрати побратимів і фронтову буденність.

Під час заходу слова захоплення, подяки і власні враження від прочитаного висловило чимало присутніх. Спогадами про шкільні роки захисника ділилися його вчителі, а молодь охоче задавала запитання.

Тож, коли Вам хочеться дізнатись хто вони – люди війни, мерщій беріть до рук книгу Бориса Гошка і читайте, не відриваючись. Наразі письменник працює над новою книгою на військову тематику, тож бажаємо натхнення і очікуємо презентації.

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua