Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Робоча нарада керівництва району з головами ОТГ

Днями за участі голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака відбулась робоча нарада з головами об’єднаних територіальних громад. Участь у нараді також взяли заступник голови районної ради Ігор Писклинець, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, начальники відділів та керівники структурних підрозділів РДА, головні розпорядники коштів районного бюджету, голови Ланчинської, Делятиської селищної рад ОТГ Володимир Попович, Богдан Клим’юк та голова Переріслянської сільської ради ОТГ Іван Мельник.

На порядок денний засідання було винесено ряд питань, що виникли в процесі діяльності новостворених громад. Зокрема, обговорено інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів з метою передачі з державної власності у комунальну власність ОТГ. Як проінформував начальник міжрайонного управління у Надвірнянському районі та м. Яремче ГУ Держгеокадастру в Івано-Франківській області Іван Забронський до 01 липня 2018 року Держгеокадастр має провести інвентаризацію земель у трьох громадах Переріслянській, Ланчинській та Делятинській.

Присутні також обговорили стан перерахування медичної субвенції з ОТГ в ЦРЛ Надвірнянського району.

Дискутували щодо виконання суспільно-корисних робіт порушниками, які злісно ухиляються від сплати аліментів на територіїї ОТГ. За словами начальника Надвірнянського міськрайонного відділу з питань пробації Романа Костриби на даний час Цуцилівська, Лоївська, Парищанська, Гвіздська, Саджавська, Стримбівська, Верхньомайданська, Бистрицька, Середньомайданська, Тисменичанська, Каміннецька, Краснянська сільські та Битківська селищна ради Надвірнянського району погодили переліки об’єктів та види оплачуваних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт. Всі інші керівники місцевих рад району надали усні та письмові відповіді, запевнивши, що питання про погодження переліку об’єктів та видів оплачуваних суспільно корисних робіт будуть розглядатись на найближчих чергових сесіях, виконавчих комітетах місцевих рад після чого рішення чи розпорядження будуть надані до Надвірнянського МРВ з питань пробації. Відповідно до ст.325-3 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» на власника підприємства, установи, організації за місцем виконання порушником суспільно-корисних робіт покладається погодження з органом пробації переліку об’єктів, на яких порушники виконують суспільно-корисні роботи, та види таких робіт; контроль за виконанням порушниками призначених їм робіт; своєчасне повідомлення орган пробації про ухилення порушника від виконання суспільно корисних робіт; ведення обліку та інформування про кількість відпрацьованих порушником годин; нарахування плати порушнику за виконання суспільно корисних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу ДВС для подальшого погашення заборгованості.

Також обговорили питання продовження виплат Переріслянською, Ланчинською та Делятинською об’єднаними територіальними громадами грошової допомоги учасникам московсько-української війни, які передбачені у районній Програмі, затвердженій рішенням районної ради від 18.02.2016 № 122-4/2016, компенсації за наданні соціальні послуги відповідно до постанови КМУ від 29.04.2004 № 558, та надання пільг на житлово-комунальні послуги, на придбання твердого (рідкого) пічного палива і скрапленого газу деяким пільговим категоріям громадянам. Переріслянською, Ланчинською та Делятинською ОТГ подано листи щодо прийнятих рішень для надання зазначених допомог учасникам АТО.

Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак зазначив, що районна рада і далі здійснюватиме грошові виплати і всіляко сприятиме вирішенню різного роду питань військовиків незалежно чи вони проживають на території ОТГ. Адже, за словами очільника депутатського корпусу, інтереси українських захисників повинні стати пріоритетними для керівництва кожної об’єднаної територіальної громади.

Також розглянули низку актуальних питань, що стосуються господарки ОТГ. За результатами наради надано відповідні доручення окремим виконавцям.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua