Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Вітання Івана Гурмака з Днем Героїв України

 

Дорогі жителі Надвірнянщини!

23 травня в Україні відзначають День Героїв України – день вшанування пам’яті патріотів, які жертовно віддали своє життя за свободу, незалежність і могутність Української Нації, тих, хто боронив і боронить рідну землю до останнього подиху.

Висловлюємо свою щиру вдячність та пошану за здобуту століттями нам незалежність Героям всіх поколінь: лицарям Київської Русі, козакам Гетьманської Доби, січовим стрільцям, воякам Армії УНР, УПА та діячам ОУН, бо саме вони дали нашій історії яскраві приклади героїзму. Сьогодні ж  вже новітні захисники України - бійці московсько-української війни боронять рідну землю ціною власного життя. Їх жертовність та незламний дух виховають не одне покоління українців.

П'ять років неоголошеної війни, п'ять років як на східних теренах нашої держави у боротьбі з московським окупантом відстоюємо споконвічне право жити і бути господарями на СВОїй Богом ДАній землі. Сьогодні відроджуємо власний героїчний дух, що завжди жевріє в кожному з нас в час миру і палає в час боротьби.

День Героїв є історичним фундаментом для усвідомленням своєї української ідентичності, для побудови єдиного українського суспільства, в якому пам’ятають покоління героїв минувшини і шанують новітніх захисників Української держави. Столітні випробування нашого народу ще раз засвідчили, що Україна лише тоді буде могутньою державою, коли національна ідея з кожним поколінням передаватиметься від діда до батька, від батька до сина.

Вірю, що українська нація здобуде перемогу і 23 травня День Героїв України на загальнодержавному рівні по всій Україні відзначать в кожній області, районі та селі, на Донбасі та в Криму.

У цей день бажаю кожному українцю миру та злагоди в рідній оселі. Гартуймо тіло та дух, шануймо та пам'ятаймо всіх, хто боронить нашу державу як на землі, так і в лавах Небесної гвардії. Покоління українських Героїв боролись за незалежну Україну, ми продовжуємо боротись за вільну й самостійну державу! За заповідями Героїв рухаємось до перемоги «Здобудеш Українську державу, або згинеш в боротьбі за неї!»

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак 

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua