Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Вітання Івана Гурмака з Днем Героїв України

 

Дорогі жителі Надвірнянщини!

23 травня в Україні відзначають День Героїв України – день вшанування пам’яті патріотів, які жертовно віддали своє життя за свободу, незалежність і могутність Української Нації, тих, хто боронив і боронить рідну землю до останнього подиху.

Маємо висловити свою щиру вдячність та пошану за здобуту століттями нам незалежність Героям всіх поколінь: лицарям Київської Русі, козакам Гетьманської Доби, січовим стрільцям, воякам Армії УНР, УПА та діячам ОУН, бо саме вони дали нашій історії яскраві приклади героїзму.

П’ятий рік поспіль на східних теренах нашої держави у боротьбі з московським окупантом відстоюємо споконвічне право жити і бути господарями на СВОїй Богом ДАній землі. Сьогодні відроджуємо власний героїчний дух, що завжди жевріє в кожному з нас в час миру і палає в час боротьби.

День Героїв є історичним фундаментом для усвідомленням своєї української ідентичності, для побудови єдиного українського суспільства, в якому пам’ятають покоління героїв минувшини і шанують новітніх захисників Української держави. Столітні випробування нашого народу ще раз засвідчили, що Україна лише тоді буде могутньою державою, коли національна ідея з кожним поколінням передаватиметься від діда до батька, від батька до сина.

Вірю, що українська нація здобуде перемогу і 23 травня День Героїв України на загальнодержавному рівні по всій Україні відзначать в кожній області, районі та селі, на Донбасі та в Криму.

У цей день бажаю кожному українцю миру та злагоди в рідній оселі. Гартуймо тіло та дух, шануймо та пам'ятаймо всіх, хто боронить нашу державу як на землі, так і в лавах Небесної гвардії. Покоління українських Героїв боролись за незалежну Україну, ми продовжуємо боротись за вільну й самостійну державу! За заповідями Героїв рухаємось до перемоги «Здобудеш Українську державу, або згинеш в боротьбі за неї!»

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак 

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1210)

25.3%   (306)
74.7%   (904)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua