Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
У Надвірні відбулось пластове таборування «Свято весни»

Упродовж трьох днів в м. Надвірна на території міської зони відпочинку імені Назарія Яремчука проходило "Свято весни" Івано-Франківської округи Пласту – НСОУ. Участь у триденному таборі для дітей віком від 11 до 18 років, присвяченого патрону Пласту Святому Юрію, взяло близько 400 учасників з усіх пластових осередків Івано-Франківської області.

Урочисте відкриття відбулось 19 травня за участі керівників області, району та міста. Зокрема привітати пластунів Прикарпаття завітали голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.

Від імені обласної ради з початком таборового літа пластунів привітав голова обласної ради Олександр Сич:

"Наша держава потребує нових людей, вихованих на шляхетних пластових принципах вірності Богові та Україні. Бажаю вдалого таборового літа, хорошого вишколу і задоволення. Того задоволення, яке відчуваю я, згадуючи своє пластове таборування та походи в гори. Ці спогади сьогодні пробирають душу. Тому я дуже хочу, аби ви усвідомлювали, що ті роки, які ви проводите у Пласті, це – найкращі роки вашого життя".

Теплі слова вітання учасникам пластового таборування висловив голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак:

«Щиро радий, що саме такий національно-патріотичний захід проходить на теренах Надвірнянщини. Адже, одним із пріоритетів моєї діяльності як голови районної ради є відродження діяльності пластової організації в районі. На засадах Пласту виховувалися не одне покоління українців, відданих своїй державі патріотів, тому впевнений, що так буде і далі!»

Бойовий вишкіл для пластунів провели бійці московсько-української війни з Надвірнянщини, насамперед голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин «Хмара»організував для юних патріотів майстер-клас зі стрільби, кидання гранати. Інструкторами бойової підготовки були військовий капелан з м.Коломия о.Василь Довганюк. Також з військовою виставкою зброї, амуніції та використаних боєприпасів ознайомив волонтер Іван Степник.

Інструктаж по головних принципах надання першої медичної допомоги провели справжні знавці своєї нелегкої справи, медики, які врятували тисячі життів на передовій московсько-української війни, люди, які заслужено є Народними Героями України - команда швидкого медичного реагування «Вітерець» на чолі з парамедиком Галиною Алмазовою.

Під час таборування пластуни вправлялися в переправі, співі, танцях, наданню першої невідкладної медичної допомоги, стрільбі, а також спробували себе у ролі пожежників.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua