Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
В селі Стримба відкрили футбольний майданчик

У велике християнське свято Святої Трійці у селі Стримба відбулось спортивне дійство - урочисте відкриття нового футбольного поля зі штучним покриттям. В церемонії відкриття футбольного майданчика взяли участь голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, депутат районної ради Сергій Штогрин, міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, представники духовенства, сільський голова Любомир Дубіщак, громада села та засоби масової інформації.


Традиційно керівники району перерізали урочисту стрічку, а священнослужителі місцевих конфесій освятили футбольне поле та благословили юних футболістів на великі звершення та досягнення в спорті.

Вітаючи присутніх, голова районної ради Іван Гурмак відзначив, що відкриття цього майданчику стало можливим завдяки консолідації зусиль всіх гілок влади в районі і сприятиме популяризації спорту серед молоді, зокрема села Стримба.

«Спортивна інфраструктура Надвірнянщини покращуватиметься і надалі. Адже, здорова спортивна молодь – здорова нація. Спортивно-ігровий майданчик сприятиме розвитку моторики, координації рухів та загальному фізичному оздоровленню діточок. Саме в таких населених пунктах, як Стримба, починається футбол, тут роблять перші футбольні кроки гравці, які потім поповнюють відомі клуби та збірні. Я вірю, що на цьому полі гратимуть майбутні зірки українського футболу. Слава Україні! Героям Слава!»

Вітання та слова подяки за співпрацю висловив депутат районної ради Сергій Штогрин, а також районний обранець вручив в подарунок місцевій футбольній команді нові м’ячі.

З нагоди урочистого відкриття футбольного майданчика лунали музичні композиції присвячені спорту. Закінчилося спортивне свято товариським матчем між командою села Стримба та командою Надвірнянської районної ради.

Відкриття футбольного поля зі штучним покриттям у селі Стримба стало можливим завдяки співфінансуванню з бюджету Стримбівської сільської ради, а також за рахунок коштів з районного та обласного бюджетів. Варто зазначити, що поруч футбольного поля розміщено дитячий ігровий майданчик, тож спорт тепер став доступнішим і для найменших дітлахів.

Безсумнівно, поява такого  ігрового комплексу для дітей - важлива подія. На майданчику панував  радісний  настрій, лунав сміх, діти  із задоволенням випробували гойдалки-каруселі і вправлялися з м’ячем на новому футбольному полі.

 

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua