Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Надвірнянщині провели фестиваль особливих дітей «Ти – не один»

Щороку з метою сприяння творчому розвитку обдарованих дітей з обмеженими фізичними можливостями, примноження та збереження славних мистецьких традицій Надвірнянщини проходить фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти – не один».

Напередодні Дня захисту дітей, 30 травня 2018 року в районному будинку культури творчий захід відбувся за участі особливих вихованців навчальних закладів району, які співали пісні, декламували вірші, читали власну поезію, танцювали.

Побачити та послухати талановитих хлопців і дівчат зібралось чимало глядачів. Привітати учасників на фестиваль завітали керівники району та міста, зокрема голова Надвірнянської районної Іван Гурмак.

Цікавою та вражаючою була виставка творчих робіт учнів з обмеженими можливостями. Юні обдарування представили свої творчі роботи з бісеру, вироби з дерева, паперу, вишивки, малюнки.

Очільник депутатського корпусу районної ради Іван Гурмак відзначив, що сьогоднішні учасники фестивалю по справжньому особливі адже, не зважаючи, на нелегкі випробування, долаючи труднощі, вони проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм – взірець для інших. Іван Гурмак дякував батькам дітей з особливими потребами за їх терпіння і виховання юних талантів. Побажав міцного здоров’я та Божої опіки їх родинам.

Відповідно до програми розвитку місцевого самоврядування, 10 дітей з особливими потребами отримали матеріальну допомогу на лікування (по 2 тис. гривень кожний).

Глядачі фестивалю були вражені глибоким змістом виступів та талановитістю діток з обмеженими можливостями. Запальний танець «Гуцулка», на завершення фестивалю, під овації, виконали «сонячні» дівчата – вихованки дитячого центру творчості та національно-патріотичного виховання молоді.

Учасники концерту та виставки отримали подарунки , грамоти та грошову винагороду.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua