Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Надвірнянщині запрацював Клуб успішного батьківства

1 червня 2018 року у місті Надвірна в оновленому приміщенні благодійного фонду «Карітас – Надвірна» Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ відбулося урочисте відкриття Клубу успішного батьківства, діяльність якого спрямована виховання дітей на засадах християнської моралі.

На урочистості завітали голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, священнослужителі УГКЦ Надвірнянського району, зокрема Декан Надвірнянський УГКЦ отець Андрій Бакота, директор БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак, отець-мітрат Богдан Михайлина, а також вихованці та колектив Надвірнянської школи-інтернат, представники громадськості та засобів масової інформації.

Привітав присутніх голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, який зазначив, що майбутнє у руках дітей і завдання дорослих - створити всі необхідні умови гідного життя для молодих українців.

«Благодійний фонд «Карітас – Надвірна» активно працює на Надвірнянщині і продовжує робити великий християнський внесок в життя та дозвілля жителів і гостей міста. Діючи пліч-о-пліч, вірю, що разом керівництво району і благодійного фонду зробить ще не одну добру справу. Всі ми знаємо, що міцна і сильна держава починається з міцної християнської, національної родини. Тож вірю, що даний Клуб успішного батьківства стане місцем поради та допомоги не одній родині, яка опинилася в скрутних життєвих обставинах. Зі своєї сторони, як голова районної ради, ще раз наголошую, що я особисто і депутатський корпус і надалі підтримуватимуть благодійний фонд «Карітас-Надвірна». Слова подяки висловлюю всім причетним до створення даного клубу!» - відзначив Іван Гурмак.

Щирі слова подяки за підтримку висловив також керівник БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак, який зазначив, що спільними зусиллями вдалось відремонтувати дане приміщення для зустрічей дітей та проведення їх дозвілля в християнському таборі, а зараз і батьки матимуть змогу почерпнути для себе корисні поради у вихованні своїх чад.

Варто зазначити, що на сьогодні християнський табір «Веселі канікули з Богом», функціонування якого полягає у всебічному розвитку малечі, яка співає, танцює, займається спортом, вчиться відданій дружбі та повазі, а головне зростає в любові до Бога, любові один до одного та до себе.

Насичену урочисту програму підготувала художній керівник Гвіздського СБК Світлана Ців’юк. Вокальні і танцювальні номери представили вихованці Надвірнянської школи-інтернат, вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Особливі виступи продемонстрували діти з особливими потребами.

На завершення, всі учасники заходу отримали невеличкі подаруночки.

Як вказано на сторінці БФ «Карітас-Надвірна» у соціальній мережі "Фейсбук":

Клуб успішного батьківства:

Для тих, хто підтримує сімейні цінності;

Для тих, хто бажає цікаво і з користю проводити дозвілля;

Для тих, хто хоче глибше розуміти один одного в подружжі та своїх дітей;

Для тих, хто хоче більше дізнатись про успішне батьківство;

Для тих, хто впевнений у власних методах виховання і може ними поділитися;

Для тих, хто відкритий на досвід інших батьків і готовий його прийняти;

Одним словом для всіх, хто любить свою сім'ю і хоче її укріплювати ще більше...

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua