Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Святом танцю на Надвірнянщині відзначили День захисту дітей

 

Обов’язок усіх батьків - це любити, захищати, виховувати свою малечу. Особливу увагу малюкам Надвірнянщини відвели 1 червня бо саме в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Низка заходів, танці і веселощі та безліч подарунків - усе для того, щоб зробити свято, тим, за ким майбутнє.


З нагоди свята на майдані Шевченка в місті Надвірна пройшов ряд розважальних заходів, зокрема свято танцю за участі дитячих танцювальних колективів району. Заходи розпочались із благословення о. Юрія Зеленчука, настоятеля УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці.

З вітальним словом виступили голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, який зазначив, що Дитина в сім'ї є продовженням роду, а в державі - запорукою подальшого існування народу і саме від нас дорослих залежить, в якій державі будуть жити наші діти, якою мовою вони розмовлятимуть та на яких традиціях зростатимуть.

Урочистості продовжились святковим концертом за участю дитячих самодіяльних, художніх колективів, зокрема вихованців районного центру дитячої творчості. Свої таланти на сцені продемонстрували: хор «Фіміам» (кер. Марія Рудяк), ансамбль гітаристів (кер. Оксана Кудляк, Руслан Устімов), ансамбль сопілкарів (кер. Уляна Процик), Андрій Насадюк, Христина Лаптюк, Марічка Фафлей, Іванна Цюрак, Віталія Кушнір, Соломія Сидорук, Валентина Суходольська, Софія Пасічна, Антон Дем’янчук, Анна Зеленчук, Юліана Якименко, Інеса Семянів, Марта Гайдаш, Віра Олейнікова, Андрій Петруняк,  Олена Дубіщак, Софія Грицюк (кер.Світлана Дремлюга), танцювальні колективи під керівництвом Валентини Демчук, Надії Карпової, колектив «Самоцвіти» (кер.Василь Жупник) та інші.

Учасники свята мали змогу приймати участь у конкурсах, виставках, майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва.

З метою популяризації актуальних професій на ринку праці та можливість побувати у ролі майстра певної професії для дітей, фахівцями Надвірнянського районного центру зайнятості, було проведено захід під назвою «Майстерність професій».

Майдан Шевченка був наповнений дитячим сміхом та веселощами, малеча розмальовувала асфальт, у повітрі літали мильні бульбашки і все це вкотре доводило, що заради майбутнього необхідно захищати мирне небо України.


 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua