Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Голова Надвірнянськоїрайонної ради Іван Гурмак взяв участь у діловій зустрічі із заступником голови Правління ПАТ «Укрнафта» Джонатаном Поппером

14 червня 2018 року за участі голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака, міського голови Зіновія Андрійовича, першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, начальника управління фінансів РДА Лесею Свідрак та начальником Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василем Гнатюком відбулася ділова зустріч з виконавчим Віце-Президентом з питань корпоративної стратегії та розвитку, заступником Голови Правління ПАТ «Укрнафта» Джонатаном Поппером, представником ПАТ «Укрнафта» в Івано-Франківській області Романом Струтинським, операційним менеджером НГВУ «Надвірнанафтогаз» Андрієм Андріївим.

Присутні обговорили соціальні проблеми району, пов`язані з діяльністю ПАТ «Укрнафта», з яких можна виокремити основні, а саме:

- відрахування із зарплати (ПДФО) працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз» з Надвірнянщини в бюджети інших районів та області;

- проблема довгобуду – багаторічне незавершене спорудження ЗОШ І-ІІІ ст. у селищі Биткові;

- стан доріг, якими користуються нафтовики як під’їзд до об`єктів;

- сплата нафтовиками податків за користування землею під своїми об`єктами за ставкою 6-8 % при реально допустимій 3-12%, а за постійне користування – лише 2 відсотки.

Голова районної ради Іван Гурмак зауважив, що такі зустрічі повинні давати конкретний результат, висловив сподівання на відповідні дії з боку керівництва «Укрнафти» адже, минулого року ці ж проблеми керівники району озвучували при зустрічі Голові Правління компанії Марку Роллінсу. Тож Іван Гурмак запропонував, щоб нинішня зустріч не завершилася лише словесним діалогом, а вийшла на конкретне вирішення проблемних питань. Очільник депутатського корпусу районної ради відзначив, що районна влада зацікавлена у розширенні й ефективності виробництва компанією «Укрнафта» на території нашого району, у збільшенні зарплат і позитивному впливі компанії на покращення соціально-культурної та побутової сфери краян, а також вчасній сплаті податків і відрахувань у районний бюджет.

Також обговорили найбільш болюче для міста питання щодо передачі місцевій громаді стадіону «Нафтовик», 100-квартирного житлового будинку, а також клубу «Нафтовик».

 

Зі свого боку, Джонатан Поппер висловив щиру вдячність учасникам зустрічі за увагу і підтримку діяльності компанії «Укрнафта», за багаторічну співпрацю і висловив сподівання, що місцева влада і жителі Надвірнянщини із розумінням поставялться до нинішнього етапу діяльності компанії в умовах її реструктуризації та податкового боргу перед державою. Виконавчий Віце-Президент підкреслив, що вирішення порушених під час зустрічі проблемних питань входить до його компетенції і про це він грунтовно доповість правлінню «Укрнафти» та його керівництву. «Укрнафта» все ж отримає згодом можливість більше інвестувати у розвиток компанії та своїх місцевих партнерів, зокрема, і в Надвірнянщині.

Також Джонатан Поппер зазначив, що наразі ведуться перемовини з одним із потужних міжнародних інвесторів. Якщо будуть досягнуті певні результати, то інвестуватимуть і в соціальні проекти.

Загалом при діловій зустрічі в конструктивному діалозі сторони дійшли порозуміння і запевнили про подальшу взаємовигідну співпрацю місцевої влади і нафтовиків у вирішенні проблемних питань господарки району та міста.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua