Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Медичних працівників району вітали з професійним святом

Щороку у третю неділю червня відзначають День медичного працівника. Сьогодні, 15 червня, напередодні свята у Центральній районній лікарні відбувся святковий концерт, в рамках відзначення професійного свята працівників галузі охорони здоров'я України – Дня медичного працівника.

Розпочався захід із вшанування хвилиною мовчання світлої пам’яті медичних працівників Надвірняннського району, які відійшли у вічність. Привітав працівників медицини та благословив декан Надвірнянський УГКЦ отець Андрій Бакота.

На урочистості завітали голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.

Вітаючи лікарів та працівників медичної галузі Надвірнянщини, голова районного ради Іван Гурмак наголосив:

«Незважаючи на складні обставини та реформи в галузі охорони здоров’я, медичні колективи Надвірнянського району наполегливо та невтомно працюють, несуть нелегку службу і стоять на варті здоров’я населення. Вдячний кожному медпрацівнику за самовіддану працю та відданість професії лікаря. В теперішньому протистоянні московському окупанту на Східній Україні, медичні працівники стали воїнами боротьби за людське життя, проявили стійку мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів показали моральну стійкість, національну гідність і головне відданість клятві лікаря, працюючи і на сьогодні у зоні бойових дій на Східній Україні. Незважаючи на непрості умови сьогодення, медичні працівники району працюють ефективно та кваліфіковано. Бажаю, в першу чергу – здоров’я, особистого щастя, наснаги, благополуччя в родинах, мирного неба і затишку. Зі святом Вас!», – побажав Іван Гурмак.

За традицією, кращих працівників охорони здоров’я за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню району, та з нагоди професійного свята, Дня медичного працівника нагородили подяками, грамотами районної та міської рад, райдержадміністрації та адміністрації ЦРЛ.

Найвищу відзнаку району «За Заслуги перед Надвірнянщиною» очільник депутатського корпусу районної ради Іван Гурмак вручив завідувачу Хірургічного відділення ЦРЛ лікарю вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, професіоналу своєї нелегкої справи Володимиру Івановичу Нейлику. Також подякою голови районної ради відзначили медичну сестру Надвірнянської дитячої лікарні Марію Іванівну Сіщук.

На святі у медпрацівників було багато привітань, квітів, щирих слів та подарунків. Особливу концертну програму підготували працівники та вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Концерт із запальними танцювальними номерами та пісенними композиціями підняв настрій та збадьорив невтомних рятівників життя в білих халатах – працівників медичної галузі.

Головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук привітав колег із професійним святом, подякував за співпрацю керівникам району та міста, а також за організацію святкового дійства.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua