Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
День депутата, як завжди, насичений, дискусійний і конструктивний…

14 червня 2018 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака в Надвірнянській районній раді відбувся День депутата. Районні обранці попередньо розглянули матеріали чергової XХ сесії районної ради сьомого скликання, проведення якої передбачено 21 червня.

День депутата, як завжди, насичений, дискусійний і конструктивний. Районні обранці обговорили проекти рішень, які пропонуються на розгляд сесії та заслухали доповідачів по ключових питаннях. На чергову сесію виноситься близько 20 основних та ряд додаткових питань.

 

Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за перший квартал 2018 року доповіла заступник начальника, начальник бюджетного відділу управління економіки районної державної адміністрації Леся Свідрак, зауваживши, що з початку 2018 року в районний бюджет надходить плата від рентних платежів за користування надрами для видобування нафти та природного газу. Станом на 01.04.2018 року в районний бюджет надійшло 1683,2 тис. грн. рентних платежів. Основну питому вагу у загальному обсязі видатків займають видатки на виплату заробітної плати, оплату за спожиті бюджетними установами тепло енергоносії та інші захищені статті бюджету – 99,6 відсотка або 328878,3 тис. грн. З резервного фонду районного бюджету в звітному періоді кошти не виділялися.

Районні обранці заслухали начальника відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тараса Угринчука щодо поводження з твердими побутовими відходами на території району. Тарас Угринчук зазначив, що на теперішній час основною технологією поводження з ТПВ в Надвірнянському районі є їх збирання та вивезення в змішаному стані на санкціоновані та несанкціоновані сміттєзвалища.

 

Голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що питання поводження з твердими побутовими відходами в районі неодноразово розглядалось на сесіях районної ради. Однак основним завданням повинно бути не пошук полігону для вивезення сміття, а сортувальна лінія переробки ТПВ.

 

Також Тарас Угринчук доповів про хід підготовки бюджетних установ району до опалювального сезону 2018-2019 років. Районні обранці порушили питання щодо теплопостачання Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та № 2, центру дитячої творчості та патріотичного виховання молоді, музичної школи, які розташовані в центральній частині міста Надвірна, надавачем послуг з теплопостачання - ТзОВ “Струмок”. Попередньо було розглянуто можливість будівництва газової котельні для автономного теплопостачання вищевказаних закладів освіти, які розташовані в центральній частині міста. На даний час виготовлена проектно-кошторисна документація на будівництво газової котельні потужністю 0,93 МВт для ЗОШ №1, ЗОШ №2 та РЦДТНПВМ по вул. Міцкевича, 2 в м. Надвірна, кошторисна вартість становить 3,250 млн. грн. Проект проходить експертизу.

 

На Дні депутата заслухали заступника головного лікаря ЦРЛ Емілію Сем’янів про створення комунального підприємства "Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги" Надвірнянської районної ради - це заклад охорони здоров'я комунальної власності і функціонує, як унітарне некомерційне підприємство, що надає первинну медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення Надвірнянського району.

 

Про внесення змін до рішення сесії Надвірнянської районної ради від 20.12.2017 № 464-17/2017 "Про передбачення в 2018 році коштів районного бюджету на співфінансування інвестиційних проектів" заслухали першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука.

 

На завершення депутати районної ради заслухали голову постійної комісії районної ради мандатної, з питань депутатської діяльності, зв'язків з громадськістю, захисту прав людини, законності, правопорядку та децентралізації Ігоря Білогана про дострокове припинення повноважень депутата районної ради. З особистою заявою депутата про дострокове складання ним депутатських повноважень звернувся депутат районної ради Кухарчук Володимир Іванович.

 

Розгляд матеріалів чергової XХ сесії районної ради районні обранці продовжили на засіданнях постійних депутатських комісій.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua