Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Відбулася колегія районної державної адміністрації

26 липня 2018 року відбулось засідання колегії Надвірнянської районної державної адміністрації, участь в якому взяв заступник голови районної ради Ігор Писклинець.


Серед присутніх міський голова Зіновій Андрійович, сільські голови, голови ОТГ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств району та представники засобів масової інформації.

На початку засідання керівництво району та міста відзначили медалями, подяками, кубком, призами команду Надвірнянщини, яка стала переможцем культурно-спортивного свята “Гуцульські забави “Довбушівська бартка” в смт. Ворохта, в рамках XXV Міжнародного гуцульського фестивалю.

На засіданні роглянули три питання:

- Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Надвірнянського району за І півріччя 2018 року доповів перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук. Серед пріоритетних питань відзначили питання завершення газифікації с. Верхній Майдан, забезпечення соціальних гарантій громадян, які мають право на пільги, реалізацію Концепції Нової української школи, вдосконалення системи надання адміністративних послуг та поліпшення їх якості, ремонт доріг.

- Про виконання бюджету району за результатами І півріччя 2018 року заслухали начальника управління фінансів райдержадміністрації Лесю Свідрак.

- Про стан протипожежного водопостачання у Надвірнянському районі доповів заступник начальника Надвірнянського районного відділу УДСНС України в області Микола Онуфрак. Він, зокрема, проінформував, що у квітні-травні 2018 року проведена перевірка пожежних гідрантів зовнішнім оглядом та з пуском води підприємств, установ і організацій району.

В ході перевірки зовнішнього протипожежного водопостачання виявлено ряд недоліків, а саме: із 58 пожежних гідрантів в несправному стані знаходиться 2 вуличних пожежних гідранти та 1 об’єктовий, що становить 10,3 % від загальної кількості. Потребують заміни 5 вказівників на пожежних гідрантах, згідно норм Правил пожежної безпеки.

Колегією рекомендовано селищному та сільським головам, головам ОТГ провести встановлення покажчиків на пожежних водоймах на відповідних територіях та утримувати їх у справному стані, а також провести заходи по ремонту водонапірних веж і пожежних гідрантів.

З обговорених питань колегія прийняла ряд протокольних рішень з доповненнями та внесеними пропозиціями.

 

Анонси

Скликається двадцять четверта сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 13.11.2018 № 77-р ...

Детальніше

Оголошується перший конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21, каб. ...

Детальніше

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році від Мінр

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1202)

25.4%   (305)
74.6%   (897)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua