Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
В районній раді відбувся День депутата
21 серпня 2018 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака в Надвірнянській районній раді відбувся День депутата. Районні обранці попередньо розглянули матеріали чергової XХІІ сесії районної ради сьомого скликання, проведення якої передбачено 30 серпня. На чергову сесію виноситься більше 20 питань.

День депутата, як завжди, насичений, дискусійний і конструктивний. Районні обранці обговорили проекти рішень, які пропонуються на розгляд сесії та заслухали доповідачів по  ключових питаннях.
Зокрема Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року та Про внесення змін до рішення районної ради  від 20.12.2017  № 460-17/2017 "Про районний бюджет на 2018 рік" доповідала начальник управління фінансів районної державної адміністрації Леся Свідрак, зазначивши що наразі вдається збалансовано розподіляти кошти і насамперед вчасно проводити виплату заробітних плат працівникам бюджетних установ, що є одним із пріоритетів.
Фінансування усіх розпорядників коштів районного бюджету здійснювалося  в умовах посилення фінансово-бюджетної дисципліни, виконання заходів економного, раціонального використання бюджетних коштів та першочергового фінансування видатків на оплату праці та інших захищених статей видатків.  Основну питому вагу у загальному обсязі видатків займають видатки на виплату заробітної плати, оплату за спожиті бюджетними установами тепло енергоносії та інші захищені статті бюджету – 98,9 відсотка або 627966,2 тис. грн. Також Леся Свідрак ознайомила депутатський корпус районної ради із змінами, які необхідно внести до районного бюджету на 2018 рік.
Про інформацію районної державної адміністрації про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2018 року доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.
Поряд з досягненнями у виконанні даної програми все ж залишається ряд проблемних питань, вирішення яких потребує комплексних заходів, насамперед:
1. Вирішення питання поводження із твердими побутовими відходами. Пошук інвестора для реалізації інвестиційного проекту із збору, вивезення та утилізації твердих побутових відходів у районі;
2. Проведення капітального ремонту доріг державної та комунальної власності;
3. Виділення коштів із державного бюджету на будівництво та добудову шкіл у селах Чорний Потік, Назавизів, Битків, спортивного залу із плавальним басейном у ДЮСШ відділу освіти та дошкільних навчальних закладів у селах Білі Ослави, Лісна Тарновиця, Пнів і Камінне.
4. Нарощення ресурсної бази вуглеводнів, збільшення обсягів видобутку нафти і газу, забезпечення стабільної роботи підприємств нафтогазового комплексу;
5. Виготовлення генеральних планів забудови населених пунктів району.
Чимала дискусія виникла під час розгляду питання про стан доріг в районі та про роботу філії "Надвірнянський райавтодор". Депутати районної ради заслухали начальника філії "Надвірнянський райавтодор" Віталія Трачука, який проінформував, що згідно розпорядження голови Івано-Франківської облдержадміністрації,  ще вишукується 20,0 млн. грн.., які будуть спрямовані на ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Яблунів-Делятин.
В даний час ідуть роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації та проведенню тендерної процедури до кінця року по автомобільній дорозі Надвірна-Бистриця.
Районні обранці заслухали керівника Надвірнянської місцевої прокуратури Василя Марчука про інформацію Надвірнянської місцевої прокуратури про стан законності на території  району за 6 місяців 2018 року.
На завершення засідання депутати районної ради розглянули питання Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.04.2016 №163-5/2016 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Народна Воля» і редакції газети «Народна Воля». Головний редактор газети «народна воля» Іван Гриджук ознайомив присутніх із особливостями проведення процедури реорганізації шляхом перетворення редакції газети з дотриманням вимог законодавства України. Варто зазначити, що районна рада вийшла із складу засновників районної газети.
Розгляд матеріалів чергової XХІІ сесії районної ради районні обранці продовжили на засіданнях постійних депутатських комісій.
 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua