Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Надвірнянщина відзначила День Державного Прапора України

«Прапор свій здіймаєм гордо, МИ з ним дужі і єдині Ми навіки є — народом, УКРАЇНСЬКИМ, в УКРАЇНІ!"

Державний прапор – це уособлення нашої незалежності, це наш дух, наша честь і наша слава. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом багатовікової історії становлення незалежної України. Синьо-жовте знамено є надбанням всієї нації, який омитий кров’ю українців на їх шляху до незалежності, це символ нашої національної свідомості і високого українського духу, символ національної свободи, символ спільної боротьби і символ перемоги у московсько-українській війні.

23 серпня 2018 року Надвірнянщина в черговий раз утвердила єдність української нації на теренах рідної землі під синьо-жовтим знаменом. Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України відбулись за участю представників районної та місцевої влад, делегації з наших міст-побратимів Республіки Польща, Республіки Чехія, учасників московсько-української війни, учасників національно-визвольних змагань ОУН-УПА, вихованців НСОУ Пласт станиця Надвірна та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, Надвірнянського районного центру творчості та національно-патріотичного виховання молоді, керівників та колективів підприємств, установ та організацій, представників політичних партій, громадських організації та мешканців міста.

Заходи розпочались традиційною урочистою ходою від будинку «Просвіти» до пам’ятника Великому Кобзареві. Святкова хода відбувалася під скандування національно-патріотичних гасел і спільне виконання гімну ОУН-УПА «Ой, у лузі червона калина».

Почесну місію підняття Державного Прапора України на майдані Шевченка виконали син загиблого Героя московсько-української війни Юрія Головченка, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук та міський голова Зіновій Андрійович.

Під час урочистих заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора представники районної та міської влад нагородили почесними грамотами Надвірнянської районної ради, районної державної адміністрації та міської рад громадських діячів Надвірнянщини за вагомий особистий внесок у становлення української державності, соціально-економічний розвиток, активну громадянську позицію та сумлінну працю на благо громади та всієї держави.

Святковий настрій подарували вихованці дошкільного закладу «Квітка Карпат», виконавши патріотичний танок. Також музичні композиції звучали у виконанні колективів та солістів районного будинку культури.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua