Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Надвірнянщина отримала чергову допомогу від міст-побратимів Польщі, Чехії та Румунії

Багаторічна міжнародна співпраця Надвірнянщини з містами-побратимами м.Пруднік (Польща) та м.Крнов (Чехія) з румунським містом Шомкута-Маре дає свої позитивні результати. За цей час налагоджено справді дружні партнерські відносини в різних сферах.

Спільно з жителями Надвірнянського району відзначити національне свято День Незалежності відзначити завітали численні делегації усіх міст-партнерів. У рамках угод про співпрацю чергову допомогу передали управлінню ДСНС України в Івано-Франківській області та Надвірнянській ЦРЛ за участі, голови районної ради Івана Гурмака, міського голови Зіновія Андрійовича, першого заступника голови РДА Богдана Зеленчука, мера м.Пруднік Францішека Фейдиха, секретаря округу Глубчицького повіту (Польща) Тадеуша Шмідта, секретаря мерії м.Крнов Ігоря Козєлека (Чехія), заступника прімара м.Шомкута Маре Владіміра Клаудіу (Румунія), головного лікаря Надвірнянської ЦРЛ Сергія Ємельянчука, начальника Надвірнянського РВ УДСНС України Андрія Мочерняка та представників міжнародних делегацій.

Від польських побратимів надвірнянські рятувальники отримали 8 комплектів амуніції для пожежників орієнтованою вартістю 80 тис.грн., а саме захисні шоломи та спецвзуття. Нагадаємо, що в минулому році Пруднік надав благодійну допомогу Надвірнянському РВ УДСНС у вигляді пожежної машини та особистого спорядження пожежників.

Центральна районна лікарня також отримала благодійну допомогу від румунських та чеських побратимів у вигляді ноутбуків та постільної білизни, приставних столиків для лікарняних ліжок та засобів гігієни. Варто зазначити, що завдяки громаді Крнов та голови «Карітас-Крнов» Моніки Дудової минулого місяця ЦРЛ були передані ліжка для лікарняних палат. Також чеські побратими вже з 2015 року активно співпрацюють та допомагають Благодійному фонду “Карітас” м. Надвірна.

Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак відзначив відчутну підтримку та допомогу від наших міст-побратимів та висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю.

В знак подяки містам-побратимам під час урочистих заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України представники районної та міської влад вручили відзнаки та пам’ятні медалі за співпрацю, розвиток дружніх партнерських відносин, реалізацію спільних проектів, підтримку, за допомогу, надану Надвірнянській ЦРЛ та Надвірнянського РВ УДСНС України.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua