Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На день незалежності у Надвірні презентували фотопроект «ВАРТОВІ МИРУ»

Цьогоріч, у місті Надвірна окрім традиційних святкувань Дня незалежності України родзинкою урочистостей стала фронтова фотовиставка світлин воїнів Надвірнянщини під назвою «Вартові миру», яка стала можливою завдяки сприянню голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака.

Автором ідеї створення фотопроекту є журналіст член НСЖУ, волонтер БФ «Свобода Гідність Перемога», працівник виконавчого апарату Надвірнянської районної ради Вікторія Пицюк (Торес).

З нагоди Дня незалежності України презентували першу частину фотовиставки з десяти майбутніх адже, у районі близько 700 бійців московсько-української війни, і одна виставка містить 70 світлин. До реалізації даного проекту долучився особисто голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, депутат Івано-Франківської обласної ради , голова РО ВО «Свобода» Михайло Іваночко, крім того метал для конструкції надав директор корпорації «Смарагд Прикарпаття» Андрій Троценко. Зварювальні та підготовчі роботи виконали Андрій Томин та Євген Боднарчук. Також за підтримку в створенні дизайну стендів автор висловлює вдячність дизайнеру Надії Настюк.

На разі фотопроект «Вартові миру» представлений 69 світлинами воїнів нашого району, а також можна побачити світлини загиблих військовослужбовців та інформаційний стенд наступного змісту:

«Війна на східній Україні — військовий конфлікт, розпочатий російськими загонами, які вторглися у квітні 2014 року на території українських Донецької та Луганської областей після захоплення Росією Автономної Республіки Крим. «Від проросійських мітингів до російських танків» - за таким принципом діяли окупанти.

Конфлікт має характер міжнародного і став продовженням російської збройної агресії проти України. За географічним масштабом є локальним і охоплює частини Донецької і Луганської областей України, а також окупований Крим.

Надвірнянський район з перших днів неоголошеної війни бере активну участь у боротьбі з російським агресором. За покликом серця і честі сотні воїнів Надвірнянщини добровільно стали на захист рідної держави. За п’ять років російсько-української війни більше 500 військовослужбовців - наших земляків, пліч-о-пліч з побратимами захищають мирне небо України, в той же час жителі району всіляко підтримують захисників через волонтерство

Фотопроект “Вартові миру” створений для інформування мешканців та гостей Надвірнянського району щодо безпосередньої участі воїнів Надвірнянщини у протистоянні російському агресору на східній Україні. Ви маєте можливість побачити світлини військовослужбовців, медиків-волонтерів, волонтерів. Фотопроект на даний час в кількості 10-ти стендів відповідно доповнюватиметься та змінюватиметься.

Серед захисників нашого району відважні оборонці Донецького та Луганського летовищ, дехто з них пережив трагічні бої за Дебальцево та Іловайський котел, хтось отримав бойове поранення, а хтось ніколи не забуде ворожий “сєпарський” полон, вони знають як і хто обороняв Маріуполь, їм відомі не зі слів “гарячі позиції” по всій лінії фронту. Вони чиїсь знайомі, сусіди, друзі, брати, чоловіки й дружини, батьки й сини, та завжди — наші “Вартові миру”.

Слава Україні! Героям Слава! Вічна пам’ять полеглим за Україну...»

Варто додати, що крім даної фотовиставки журналістка працює над створенням фронтового фотоальбому, куди ввійдуть фронтові світлини військових Надвірнянщини.

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua