Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Депутати районної ради доручили РДА розробити Стратегію управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення в межах району

Нагадаємо, що 30 серпня 2018 року під головуванням голови Надврнянської районної ради відбулась чергова ХХІІ сесія районної ради. Велику увагу районні обранці зосередили на питанні про стан доріг в районі та про роботу філії "Надвірнянський райавтодор».


За інформацією начальника філії "Надвірнянський райавтодор» Віталія Трачука з 1 січня 2018 року набуло чинності розпорядження КМУ від 02.10.2013 р. № 759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення», відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 27 грудня 2017 року   № 825 «Про прийняття автомобільних доріг загального користування місцевого значення», в межах  Надвірнянського району передано на баланс облдержадміністрації 230,7 км автомобільних доріг загального користування місцевого значення ( районні та обласні дороги ).

Транспортно-експлуатаційні дані цих доріг в переважній більшості не відповідають сучасним вимогам і потребують поліпшення з урахуванням соціально-економічних потреб району. 90% автомобільних доріг місцевого значення  в край незадовільному стані.

Голова районної ради Іван Гурмак звернув увагу, що відповідати на питання стану доріг в районі повинен би відповідальний представник обласної державної адміністрації оскільки на сьогодні це в компетенції ОДА.

Тривалий час районні обранці дискутували щодо необхідності проведення ремонту автомобільних шляхів Надвірнянщини. Чи не кожний напрямок потребує капітального ремонту дорожнього покриття, однак коштів в районному бюджеті ледь вистачає на виплату заробітних плат працівникам бюджетних установ.

Варто зазначити, що для проведення поточного дрібного ремонту   Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області для Надвірнянського району  виділено: - автомобільні дороги місцевого  значення - 3783,9 тис. гривень.

Вислухавши всі зауваження і пропозиції , районні обранці прийняли рішення визнати роботу районної державної адміністрації щодо здійснення управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення в межах Надвірнянського району недостатньою, а також доручили районній державній адміністрації до 15.10.2018 розробити та подати в районну раду Стратегію управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення в межах Надвірнянського району.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua