Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Ряд важливих рішень прийняли депутати районної ради на черговій ХХІІ сесії

25  питань порядку денного розглянули на черговій ХХІІ сесії Надвірнянської районної ради, яка відбулась 30 серпня 2018 року під головуванням голови районної ради Івана  Гурмака.


Серед пріоритетних питань порядку денного можна виокремити про інформацію районної державної адміністрації про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2018 року; про стан доріг в районі та про роботу філії Надвірнянський райавтодор. Про внесення змін до рішень районної ради, що стосуються відзнак районної ради; про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати у пришкільному інтернаті при закладі загальної середньої освіти Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області та інші. Крім того, було включено ряд додаткових питань зі змінами та доповненнями до порядку денного та проектів рішень двадцять другої сесії, запропоновані постійними комісіями та президією районної ради.

Згідно регламенту депутати районної ради озвучили депутатські запити та звернення. Важливі питання господарки району порушили Сергій Штогрин, Микола Андрейчук, Микола Сенатович, Дмитро Гандзюк.

Порядок денний розпочали із розгляду питання про інформацію Надвірнянської районної виборчої комісії. Заслухали голову Надвірнянської районної виборчої комісії  Тараса Дунця, який проінформував, що у зв’язку із добровільним складанням депутатських повноважень депутатом районної ради Володимиром Кухарчуком, згідно отриманої заяви депутатський корпус доповнила від політичної партії ВО «Батьківщина» Любов Широкова, яка одразу ж прийняла депутатську присягу і отримала посвідчення депутата Надвірнянської районної ради. Також депутати внесли зміни до складу постійних депутатських комісій і Любов Широкова ввійшла до складу  постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я та національно-патріотичного виховання.

Іван Гурмак привітав Любов Широкову і побажав плідної праці на благо Надвірнянщини.

Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року та Про внесення змін до рішення районної ради  від 20.12.2017  № 460-17/2017 "Про районний бюджет на 2018 рік" доповідала начальник управління фінансів районної державної адміністрації Леся Свідрак, зазначивши що наразі вдається збалансовано розподіляти кошти і насамперед вчасно проводити виплату заробітних плат працівникам бюджетних установ, що є одним із пріоритетів. Фінансування усіх розпорядників коштів районного бюджету здійснювалося  в умовах посилення фінансово-бюджетної дисципліни, виконання заходів економного, раціонального використання бюджетних коштів та першочергового фінансування видатків на оплату праці та інших захищених статей видатків.  Основну питому вагу у загальному обсязі видатків займають видатки на виплату заробітної плати, оплату за спожиті бюджетними установами тепло енергоносії та інші захищені статті бюджету – 98,9 відсотка або 627966,2 тис. грн.

Районні обранці одноголосно підтримали дане рішення.

Крім того депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, передбачивши на 2019 рік кошти на співфінансування інвестиційних проектів, підтримали рішення про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року, затвердили розпорядження районної державної адміністрації «Про внесення змін до переліку заходів, обсягів та джерел фінансування Програм».

Районні обранці заслухали заступника керівника Надвірнянської місцевої прокуратури Ігоря Гриновецького щодо стану законності на території  району за 6 місяців 2018 року.

Депутати районної ради цікавилися викриттями злочинів в районі, насамперед крадіжок, а також не залишили поза увагою хід проведення розслідування резонансного вбивства в селі Стримба. Наразі розслідуванням даної справи займається слідче управління Івано-Франківської області і деталі розслідування не розголошуються, оскільки це таємниця слідства.

Під час сесійного засідання депутати внесли зміни до рішення районної ради, що стосуються відзнак районної ради. З даного питання доповідав депутат районної ради, начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради  Андрій Крицький.

За його словами, надалі для представлення та відзначення почесною відзнакою Надвірнянської районної ради «За заслуги перед Надвірнянщиною» необхідним додатком є «Нагородний лист».

Районні обранці внесли зміни до свого попереднього рішення «Про визначення вартості харчування та встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах освіти у 2018 р.». Визначено вартість харчування одного дня у пришкільному інтернаті Надвірнянської гімназії №5 із 1 вересня ц. р. для учнів 1-4 класів – 38,50 грн., 5-9 класів – 46,70 грн. Це – 50 відсотків від вартості харчування у межах фінансових ресурсів, затверджених бюджетом на 2018 рік.

Районні обранці живуть не лише сьогоденням, а й перспективою 2019-го. Тому вирішили передбачити у районному бюджеті наступного року не менше 10% для співфінансування проектів регіонального розвитку, які можуть реалізувати за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, а саме:

-   будівництво спортивного плавального басейну (в складі реконструкції Надвірнянської ДЮСШ) по вул. Міцкевича, 3А в м. Надвірна;

-   реконструкція нежитлового приміщення під дошкільний навчальний заклад в с. Зелена, присілок Хрипилів Надвірнянського району.

-   добудова  дитячого  садочка  на  20  місць  до  існуючих  приміщень Ліснотарновицької ЗОШ І-ІІІ ст.;

-   завершення    будівництва    дитячих    ясел-садка    на  50    місць    в с. Білі Ослави Надвірнянського району;

-   будівництво клубу з приміщеннями сільської ради на вул. С. Галечко в с. Пасічна Надвірнянського району (нове будівництво).

В черговий раз депутати районної ради виступили на підтримку нафтовиків району, щоб в майбутньому уникнути ситуацій, які полягали у тривалому ненаданні залізничних цистерн "Укрзалізницею" для вивозу товарної нафти видобутої НГВУ "Надвірнанафтогаз" ПАТ "Укрнафта".

Затвердили також розпорядження РДА «Про внесення змін до переліку заходів, обсягів та джерел фінансування Програм» від 9 липня 2018 р. Схвалили цільову «Програму протипожежного захисту районних закладів освіти, охорони здоров`я та культури на 2018-2020 роки», а також «Програму покращення умов та якості обслуговування у Надвірнянському об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Івано-Франківської області у 2018-2020 роках».

В результаті своєї роботи в проведенні засідання чергової ХХІІ сесії депутати районної ради ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Іван Гурмак подякував депутатам за конструктивну роботу та апарату районної ради за підготовку матеріалів.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua