Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Нафтовики Надвірнянщини відзначили професійне свято

У другу неділю вересня своє професійне свято відзначають українські газівники й нафтовики. День працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості цьогоріч урочисто святкували 9 вересня. Тож з нагоди професійного свята нафтовиків Надвірнянщини вітали за доброю традицією на урочистому концерті в клубі «Нафтовик».

Привітати ветеранів та працівників нафтової гаузі району завітали представники обласної, районної та міської влад та керівництво НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Олег Мальчик привітав своїх колег з професійним святом, подякував за плідну працю та зазначив, що не зважаючи на сьогоднішнє становище підприємства, надвірнянські нафтогазовидобувники успішно виконують поставлені перед ними завдання. До привітань також приєднались депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Мельничук, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, міський голова Зіновій Андрійович, голова профкому НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» Олександр Діканьов та інші.

Зокрема, заступник голови районної ради Ігор Писклинець запевнив у подальшій підтримці нафтовиків Надвірнянщини у межах компетенції керівництва та депутатського корпусу районної ради.

«Завдяки щоденній праці працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості наш район має можливість розвиватися навіть в цей скрутний загалом для держави час. Адже праця нафтовиків є одним із проявів їхнього патріотизму, а чому одним із та тому що вони завжди підтримували громаду району, і в час Революції Гідності, і зараз є постійними волонтерами для українського війська, а дехто власноруч захищав чи захищає рідну землю від агресора на східній Україні. В першу чергу хочу подякувати всім нафтовикам Надвірнянщини за їхню працю. Бажаю перемог, міцного здоров’я, оптимізму і невичерпної наснаги. Хай зростають професійні досягнення, трудових звершень Вам на благо України!» - наголосив Ігор Писклинець.

З нагоди відзначення професійного свята кращих працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості нагороджено грамотами та подяками правління ПАТ «Укрнафта», Івано-Франківської ОДА та обласної ради, Надвірнянської РДА та Надвірнянської районної та міської рад.

Всі присутні мали можливість переглянути виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва, а також унікальну колекцію фотоапаратів, автором якої є працівник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Михайло Мещеряков. Музичні вітання і цікава танцювальна програма у виконанні солістів та художніх колективів Надвірнянщини неабияк підняли настрій присутніх та додали радості у цей день.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua